Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

ZPJ durczix prośba o zdjęcie kary, ukarany przez administratora Legendarymanv8


marcinnajman.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: durczix
UID: 14281
Serial: FEC5A6B5D706D914F40C39A6978A2A52
Typ kary: ZPJ
Powód kary: Celowy taran gracza,odwalanie pojazdem
Nick członka administracji nadającego karę: @legendarymanv8
Data nadania kary:  00:02 3.11.2023
Data zakończenia kary: 00.02 4.11.2023
Wyjaśnienie: sytuacja wygladala tak ze nudzilo mi sie i koledze i on odwalal pojazdem po czym dostal prawko a ja wsiadlem do auta i staranowalem gracza co przyznaje bylo celowe lecz kara wedlug mnie zostala calkowicie nadana nie slusznie jezeli chodzi o jej czas poniewaz powinno to byc maksymalnie 6h a nie 24 poniewaz zrobilem to raz i wsiadlem do auta pierwszy raz po 2h gdzoinach wiec bylo to jednorazowe a nie ciągłe
Coś od siebie: wiem ze zrobilem zle lecz moim zdaniem kara jest za długa i mam nadzieje ze zostanie zdjeta bo chcialbym milo spedzic wieczór dzisiaj, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji ja wcale nie odwalalem lecz jeździłem brawurowo proszę nie pisać takich oszczerstw.Lecz to prawda gracz marcinnajman dopuścił się taranu zwykłego gracza lecz nie było to w pełni celowe ponieważ gracz prowokował i podjeżdżał pod nasz pojazd w celu uderzenia go.😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...