Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Stanislaw_Chmura prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Yukiino


stanislaw_chmura

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Stanislaw_Chmura
UID:  12595
Serial:B3B84776542DA8FC0C049F604A18B794
Typ kary: BAN
Powód kary:  Skarga na forum//Yukiino
Nick członka administracji nadającego karę: Yukiino                                                              

Data nadania kary:  03.11.2023r
Data zakończenia kary:  1.02.2024
Wyjaśnienie:  Witam więc chciałbym wyjaśnic całą sytuacje od samego początku.. Umówiłem się z graczem gruchacan na pewna cene jestera wiec wszystko spoko mial mi wystawic, lecz MrChemik pojawil sie i podbijal cene. Takze jak przyszlo co do czego przeszkodzilem w niby "trade" skladaj mu na pm lepsza oferte. Wiem ze zlamalem regulamin lecz chcialbym zostac odbanowany ze wzgledu ze to moj 1 wybryk i 1 ban na serwerze. Nic wiecej nie mam do dodania od siebie, pozdrawiam cala administracje i przepraszam za moj wyczyn. A wracajac do calej sytuacji to byla czysta sprzedaz samochodu przeciez mogl zmienic cene na ktora byli ugadani a nie tworzyc jakies wymiany, od wymian jest wymieniarka przy klubie nocnym w SF. 
Coś od siebie: Jestem zmotywowany, aby zrozumieć, że moje działania były szkodliwe dla serwera i jego użytkowników. Chcę się nauczyć na własnych błędach i przyczynić się do pozytywnej atmosfery na serwerze. Proszę o możliwość powrotu na serwer, aby móc znowu cieszyć się grą w społeczności.

Proszę o rozważenie mojej apelacji i możliwość ponownego dostępu do serwera. Dziękuję za uwzględnienie mojego wniosku.

Edytowane przez stanislaw_chmura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...