Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] GranatHukowy ukarany przez hejkob


Blazee

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: GranatHukowy
UID: 15789
Serial: D1F95D867B63049157C0D6EE146846A1
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE):BAN
Powód kary: reklamowanie innego serwera MTA
Nick członka administracji nadającego karę: hejkob
Data nadania kary: 16:44:04 08.11.2023
Data zakończenia kary:za 30 dni (08.12.2023 16:44:04) 
Wyjaśnienie: a więc tak zaczelo sie od tego ze pewien gracz (nie pamietam nicku) zapytal czy gra ktos na innych serwerach MTA,odpowiedzialem ze tak i ze gram na santori RPG.On zapytal sie jak tam jest,powiedzialem mu ze fajnie i po okolo minucie zostalem zbanowany,przepraszam za taka sytuacje i jestem gotowy aby poniesc wszystkie konsekwencje przez taki wybryk
Coś od siebie:mam nadzieje za administracja rozpatrzy apelacje pozytywnie,przypominam ze jest to pierwszy taki wybryk.pozdrawiam cala administracje,jeszcze raz przepraszam i zycze milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 21:43, blaze2853 napisał:

Nick na serwerze: GranatHukowy
UID: 15789
Serial: D1F95D867B63049157C0D6EE146846A1
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE):BAN
Powód kary: reklamowanie innego serwera MTA
Nick członka administracji nadającego karę: hejkob
Data nadania kary: 16:44:04 08.11.2023
Data zakończenia kary:za 30 dni (08.12.2023 16:44:04) 
Wyjaśnienie: a więc tak zaczelo sie od tego ze pewien gracz (nie pamietam nicku) zapytal czy gra ktos na innych serwerach MTA,odpowiedzialem ze tak i ze gram na santori RPG.On zapytal sie jak tam jest,powiedzialem mu ze fajnie i po okolo minucie zostalem zbanowany,przepraszam za taka sytuacje i jestem gotowy aby poniesc wszystkie konsekwencje przez taki wybryk
Coś od siebie:mam nadzieje za administracja rozpatrzy apelacje pozytywnie,przypominam ze jest to pierwszy taki wybryk.pozdrawiam cala administracje,jeszcze raz przepraszam i zycze milego dnia.

Mam propozycje, jeśli zgodzisz się na tą propozycję kara zostanie zdjęta.

napiszesz 50 razy na kartce zdanie 

„Przepraszam, wiecej razy się to nie powtórzy.”

dowód że to zrobiłeś wyślij mi na priv na discorda ( mojego discorda masz podanego w sygnaturze lub znajdziesz mnie na serwerze Discord OutRPG w dziale administratorów ).

 

Edytowane przez hubercior.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...