Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

PanWanilka - Apelacja o zmianę Nicku RP


panwanilka

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: PanWanilka
-UID:  13485
-Wiek RP:  36
-Wykształcenie:  Wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Postać Krystian Wanil jest wysokim, wysportowanym mężczyzną o ciemnobrązowych i krótko obciętych włosach oraz pięknymi jasnoniebieskimi oczami. Jego wyróżniającą się cechą jest blizna na policzku, pozostała po wypadku na rowerze w dzieciństwie. Krystian często jest ubrany w elegancki strój.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Urodzony w Polsce w Warszawie, tam również się wychowywał i uczęszczał do szkoły. Zdał maturę z bardzo dobrym wynikiem i wyruszył na studia strażackie, ponieważ chciał zostać strażakiem i chronić mieszkańców przed niebezpieczeństwami. Gdy skończył studia, wyjechał za granicę do Stanów Zjednoczonych. Pouczył się tam również o zasadach straży pożarnej amerykańskiej, a następnie przystąpił do niej. Od kilku lat bardzo dobrze pracuje i uratował wiele ludzkich oraz zwierzęcych żyć, a nawet i lasy. Po kilku latach założył rodzinę i wiedzie niesamowite życie wraz z dziećmi i żoną.
-Jaka jest twoja definicja RP:  RP - Roleplay, czyli wgranie się w rolę bohatera i odgrywanie akcji, która miała by nawiązanie do prawdziwego życia/zdarzenia.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Krystian Wanil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...