Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na skwaru


wyeu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Reiss
Nick Oskarżonego: Skwaru
Powód Skargi: Strzelanie gdy on jest na dm a ja nie 
Data I Godzina Zdarzenia: 21:40 cos kolo tego
Opis całej sytuacji: Byłem na dm wyszlem a on do mnie nawalał i mnie prawie zabił sciagnal mi cale hp. Ps. na filmiku widać hamskie wyrzucanie z org wjezdzajac na dm jestem w org, kiedy z dm wybiegam nie jestem informacji o wyrzuceniu na czacie nie było...
Coś od siebie: Licze na ukaranie gracza dziekuje 
Dowód! (Wymagane!): 

  filmik lepiej otworzyc nowa karta bo chyba 720p wtedy jest 
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): image.png.da05a460bc847a93045b7bbfd4d96b7d.png

Edytowane przez wyeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, legendarymanv8 napisał:

Widzę że nie musiałem was pingować, jak pięknie.
Przechodząc do skargi, @n3belekpodaj mi powód dlaczego zacząłeś strzelać do gracza i nie przestałeś strzelać gdy gracz opuścił strefę DM?

Czemu zabil moich liderów oraz wyzywal  mam świadków oraz moj lider ma dowodu oczywiście a ja nie szczelałem jak wyszedł z DM miałem lagi wiec mnie trochę coflo i nie mogłem szczelac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, n3belek napisał:

Czemu zabil moich liderów oraz wyzywal  mam świadków oraz moj lider ma dowodu oczywiście a ja nie szczelałem jak wyszedł z DM miałem lagi wiec mnie trochę coflo i nie mogłem szczelac .

wszystko jest na nagraniu jak walisz do mnie XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, n3belek napisał:

Czemu zabil moich liderów oraz wyzywal  mam świadków oraz moj lider ma dowodu oczywiście a ja nie szczelałem jak wyszedł z DM miałem lagi wiec mnie trochę coflo i nie mogłem szczelac .

Prosiłbym abyś tutaj w skardze pisał tylko na temat tej skargi, inna rzecz mnie nie interesuje.
Na nagraniu jasno widać że ty strzelasz, natomiast dalej twierdzisz że to nie ty.
Będziesz dalej się upierał że to nie ty, bądź że to wina twojego internetu?

Edytowane przez legendarymanv8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, legendarymanv8 napisał:

Prosiłbym abyś tutaj w skardze pisał tylko na temat tej skargi, inna rzecz mnie nie interesuje.
Na nagraniu jasno widać że ty strzelasz, natomiast dalej twierdzisz że to nie ty.
Będziesz dalej się upierał że to nie ty?

Niech pokaże całe nagranie co było przed kogo zabił , i niech nie udaje o co chodzi o jakie chamskie zachowanie za niedługo pojawi się skarga na niego 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, n3belek napisał:

Niech pokaże całe nagranie co było przed kogo zabił , i niech nie udaje o co chodzi o jakie chamskie zachowanie za niedługo pojawi się skarga na niego 😉

 

ale nie jest zakazane zabijanie lidera czaisz to czy nie czaisz? tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, n3belek napisał:

Niech pokaże całe nagranie co było przed kogo zabił , i niech nie udaje o co chodzi o jakie chamskie zachowanie za niedługo pojawi się skarga na niego 😉

 

Dobra. koniec widzę że nie masz zamiaru współpracować.
A zatem skarga zostaje zaakceptowana oraz kara wymierzona w twoim kierunku a także osoby która wyrzuciła gracza z organizacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...