Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderator Mowli


gruchacan2115

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: gruchacan2115
Nick osoby oskarżonej: @kubsoneeq @blancii @mowli
Powód napisania skargi: Nie sluszny warn
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 20:49
Dokładna data zdarzenia: 10.11.2023
Opis sytuacji: spotalem gracza lenys i wsiadlem i napisalem zeby mnie podrzucil i w miedzy czasie odszedlem od komputera po chwili wrocilem i ruszylem myszka na patrzac na monitor i poszedlem robic inna rzecz irl po powrocie zrobilem rc i wszedlem na serw po powrocie wszedlem na frakcje ems na sluzbe w chodzac pod f1 i wrzucilem opis frakcyjny sprawdzajaca kazda zakladke pod f1 z nudow  sprawdzic czy cos sie zmienilo i natknelem sie na warna w dziale kary 
Dowody: podesle ss 
Coś od siebie: sadze ze warny zostal nalozony nie slusznie 

Zrzut ekranu (66).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, drogi graczu warna otrzymałeś ponieważ poszedł na ciebie report w którym było napisane że nie odgrywasz akcji RP po mimo statusu. Gdy tak owego reporta przyjąłem a nastepnie przeteleportowałem się na niego nie byłeś AFK więc gracz przy mnie odegrał jeszcze raz tą samą akcje. Po odczekaniu chwili i braku chęci z twojej strony do odgrywania akcji postanowiłem ostrzec cię że gdy ma się włączony status RP jesteś zobowiązany do odgrywania akcji RolePlay. Warna uważam za słusznego.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...