Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Mostowiak Cartel


wyeu

Rekomendowane odpowiedzi


Logo organizacji https://zapodaj.net/  : https://zapodaj.net/plik-g4fCREdKl6
Skin organizacji https://zapodaj.net/  : https://zapodaj.net/plik-evY85v48Vk
Nazwa organizacji:  Mostowiak Cartel 
Kolor RGB (np.253,0,253) Nie może być odcieniem czerwonego:   123 104 238
Typ organizacji: <mafia/gang uliczny/kartel/>  Kartel
Historia organizacji: Mostowiak Cartel to potężna organizacja przestępcza, której korzenie sięgają głęboko w świat zorganizowanej przestępczości. Nazwa "Mostowiak" została przyjęta na cześć założyciela i przywódcy kartelu, Viktora Mostowiaka, człowieka o niezwykłej inteligencji i bezwzględnej determinacji. Początki organizacji sięgają lat 90., gdy Viktor Mostowiak, młody geniusz z rodziną pochodzącą z Europy Wschodniej, zauważył lukratywną okazję w rozwoju działań przestępczych na międzynarodową skalę. Jego wszechstronne umiejętności, zdolności organizacyjne i charyzma pozwoliły mu zjednać sobie lojalność wielu ludzi o różnych umiejętnościach. Mostowiak Cartel specjalizuje się w różnych dziedzinach przestępczości, od handlu bronią po pranie brudnych pieniędzy, a także terroryzm i cyberprzestępczość. Organizacja szybko zdobyła reputację skutecznego i bezwzględnego rywala dla innych grup przestępczych na świecie. Jednym z kluczowych elementów sukcesu kartelu jest skomplikowana struktura organizacyjna, która składa się z wielu spójnych podgrup i komórek specjalizujących się w różnych dziedzinach przestępczych. To pozwala Mostowiak Cartel na szybką adaptację do zmieniających się warunków rynkowych i skuteczne unikanie działań ścigania. Prawo miało ogromne trudności z infiltracją kartelu, ponieważ Mostowiak zawsze był kilka kroków przed organami ścigania. Miał zdolność przewidywania ruchów przeciwników i utrzymywania bezpieczeństwa swojej organizacji na najwyższym poziomie. Wielu funkcjonariuszy, którzy próbowali przeciwstawić się Mostowiakowi, znikało w tajemniczych okolicznościach, co tylko zwiększało legendę tej organizacji. Historia Mostowiak Cartel była pełna zdrad, intryg i brutalnych konfrontacji z konkurencyjnymi gangami. Niemniej jednak, dzięki niezwykłej inteligencji i charyzmie Viktora Mostowiaka, organizacja utrzymała się na szczycie przestępczego świata przez wiele lat. Jednakże, jak w przypadku wielu takich historii, nikt nie pozostaje niezwyciężony na zawsze. Czy Mostowiakowi uda się utrzymać swoją potęgę, czy też nadejdzie czas, kiedy zetknie się z siłami sprawiedliwości? Tego nie sposób przewidzieć.
Zamiary organizacji:<w jaki sposób ma działać itd.>  Jako organizacja przestępcza będziemy robić wjazdy na dm zgodne z regulaminem serwera, będziemy tworzyć bronie i je sprzedawać, porywać osoby w celu odgrania RP, pościgi policyjne itd.
Członkowie organizacji oraz ich rangi (min. 4): <wypisani @wzmianka >  Leader-@wyeu(Reiss) Vleader-@_xmiko(Mikazzo), amigos-@franio_mta,amigo-@koliniks, compatriota-@patrykxtreme
Lokalizacja bazy organizacji (ośka) <ss> :  https://imgur.com/MMOau59
Czy jest na bazie blip(TAK/NIE): Tak

Edytowane przez wyeu
  • Lubię to 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...