Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Reiss, Mikazzo, Francezzo


kbf01

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: kubiff420
Nick Oskarżonego: Reiss, Mikazzo, Francezzo
Powód Skargi: Kampienie na ośce organizacji przestępczej
Data I Godzina Zdarzenia: 11.11.2023, 19;00-19;05
Opis całej sytuacji: Tak więc chłopaki wpadli do nas na osiedlę, zbombili nas - okej
Problem pojawia się w momencie kiedy ledwo wstałem z bw, chłopaki poczekali az zniknie nie widzialnosc i od razu dostałem bombe razem z ambrozym ktory wyszedl z bazy i dostal od razu.
Coś od siebie: Nie pozdrawiam
Dowód! (Wymagane!): 


Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): image.png.f2ef49d383b28f3dffa3fd7846748a5e.pngimage.png.5babb210d189ae76cb0addd5abecaaaf.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wyeu napisał:

Z kąd wiesz ze byłem tam ja mikazzo francezzo, a pozatym nie było campienie bo widać na nagraniu jak biegleś pod domek to nas nie było a jak przyszedles pod domek dopiero przyjechalismy pod dom + ja do ciebie nie strzelalem tylko bylem w aucie XDD

Ja nie mówię o mnie ktoś z was strzelił w strone ambrozego jak się respił na bazie, a że był tam każdy z was co wiem bo słychać po głosie szczególnie twoim i Mikazzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...