Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


_xmiko

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Mikazzo
-UID: 3838
-Wiek RP: 47
-Wykształcenie: Wykształcenie podstawowe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Pochodzi z Rosji, jest wysokim i silnym facetem. Dmitrij to pewna siebie osoba.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Pochodzi z rosyjskiego miasta Petersburg, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki. Jego rodzina była biedna, skończył jedynie szkołę podstawową. Brakowało mu pieniędzy, dlatego wraz z jego bratem Viktorem Mostowiakiem okradali pobliskie sklepy. W krótkim czasie zarobili 10k rosyjskich rubli, jednak nie byli tym zadowoleni, dlatego postanowili porywać ludzi na okup. Cały czas powiększali swój portfel, ale policja była co raz bliżej złapania braci Mostowiaków. Uciekli do słonecznego Los Santos, gdzie stworzyli Mostowiak Cartel, los pokaże jak skończą.
-Jaka jest twoja definicja RP:  Dla mnie roleplay (RP) to nie tylko odgrywanie postaci, lecz również wniesienie w nią własnej duszy i charakteru. To sztuka współtworzenia historii, interakcji z innymi postaciami oraz rozwijania narracji w sposób spójny i autentyczny.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Dmitrij Mostowiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...