Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora "Samoolocik".


.bogjestlysy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: zegarmistrz
Nick osoby oskarżonej: Samoolocik
Powód napisania skargi: Niesłuszny mute, uraza dawnych Polaków(chłopów, rabinów oraz szlachciców)
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 10:20
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 13.11.2023
Opis sytuacji: Cześć, mam na imię Miłosz. Wróciłem do gry na waszym serwerze około 2 dni temu po półrocznej przerwie. Łowiłem ryby, czasem strzeliłem z karabinu, czasem coś sprzedałem nielegalnego, wiem nie powinienem jednak jest taka możliwość, nie jestem z tego dumny jednak pieniądz się zgadzał. Dziś o godzinie 10:20 zobaczyłem duży czerowny napis MUTE!(ang. wyciszenie). Administrator o nazwie "Samoolocik" uznał iż 8 godzinne wyciszenie mnie będzie jak najbardziej sprawiedliwe, dlaczego? Ponieważ nazwałem gracza o nazwie "Kutabare" kutasem. Tak, nie przesłyszeliście się, kutasem. A czym jest kutas, dla niektórych może to być określenie obraźliwe, wręcz pchnę się do stwierdzenia wulgarne. Jednak czym jest kutas? (Definicja) Kutas, chwast, kwast – w XVII- i XVIII-wiecznej Polsce ozdoba szmuklerska w postaci pędzla z nici lub sznureczków na końcu sznura przypinanego do pasa jako element dekoracyjny. Nie mam BLADEGO pojęcia dlaczego owy administrator osądził, iż nazwanie  gracza "Kutabare" kutasem jest niestosowne, sama zbieżność nazwy oraz jego przynależność do organizacji "La Familia" nie ma żadnego związku z przysłowiowym kutasem, chodziło mi o to że jest XVII chwastem i służy on jako ozdoba szmuklerska w postaci pędzla (nie chodzi o fryzurę). Dlatego użyłem słowa kutas. Mam nadzieję iż owa apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie.


Dowody: 
Coś od siebie: Uważam że wyciszenie mej osoby jest jak najbardziej nieuzasadnione.

kutas.png

kutasy2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, bylem z zegramistrzem wtedy na dc i moim skromnym zdaniem administrator powinien wpierw nałożyć na mojego kolege warma, a nic  takiego nie miało miejsca. a zegarmistrz nie miał na myśli kutasa tylko chodziło mu zdecydowanie o siedemnastowiecznego szlachcica. Zalecam by wczesniej pytać w jaim znaczeniu były wyzwiska niż z marszu dawanie muta. Zegarmist jest spokojną osobą i jest pare osób ktore potwierdzą moje słowa, gdyż spedziliśmy prawie że całą noc na głebokim oceanie i nikogo nie urażał ani niewjeżdzał nikomu na ambicje. dziekuje i żuczę miłego dnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...