Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Propozycja zmiany zarobków związanych z dealowaniem.


bogjestlysy

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 11501
Dlaczego mamy ją wprowadzić?: Zarobki nie są adekwatne do podejmowanych czynności. Dealowanie z NPC jest niebezpiecznym przedsięwzięciem, wiele rzeczy może pójść nie tak. 

-Jest to strefa dm, ktoś może Cię zabić po czym wziąć wszystkie narkotyki. (+inne rzeczy jeżeli takowe posiadamy)

-Dealera trzeba znaleźć, co zajmuje paradoksalnie sporo czasu, 2 godziny ciągłego jeżdżenia po strefie DM (przy odrobinie szczęścia 1.5h to minimum).

-Żeby w ogóle być w stanie zrobić "/corner'a" trzeba przejąć strefę wrogiej organizacji co również wiąże się ze sporym ryzykiem +trzeba znaleźć graffiti które należy podmienić na organizacyjne, znalezienie takowego jest w miarę proste jednak są miejsca w których trzeba troszkę poszperać po terenie.

-Cooldown 24h po zakończeniu jednego cornera. Gdy zakończy się corner (lub zbuguje czasem też tak bywa, NPC przechodzą obojętnie przez Ciebie i idą w nieskończoność co zmusza nas do zakończenia cornera) w danej strefie nie można już przez cały dzień powtórzyć czynności zarabiania. Na cooldown nie narzekam, jednak kolejny argument do tego aby ceny narkotyków kupowane przez NPC poszły w górę.


Dokładny opis propozycji: Patrząc na te wszystkie aspekty które wiążą się ze zrobieniem takowego cornera płaca nie jest adekwatna do podejmowanego ryzyka (dragi również trzeba zakupić, nie są tanie).

Żeby w ogóle podjąć się próby ukończenia dealowania z NPC należy posiadać/przynależeć do organizacji przestępczej, dostanie się do niej często bywa ciężkie, taka praca powinna bardziej wynagradzać pieniężnie graczy. Nie jest to sprawiedliwe że "zwykli" gracze zarabiają podobnie bądź lepiej w legalnych pracach gdzie nie ponoszą żadnego ryzyka z tym związanego.
Co by wniosło to do rozgrywki: Adekwatna płaca za adekwatne ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniuZaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...