Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

<LilMorti21> Apelacja o nick podczas statusu RP


lilmorti21

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick:LilMorti21
-UID: 14966
-Wiek RP: 21
-Wykształcenie: Technik-informatyk
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Samir Ramires to utalentowany technik informatyk z obszernym doświadczeniem w dziedzinie nowoczesnych technologii. Jego pasja do rozwiązywania problemów informatycznych zrodziła się jeszcze w młodym wieku, gdy odkrył fascynujący świat kodowania. Ukończył renomowane techniczne studia informatyczne, zdobywając w trakcie liczne certyfikaty potwierdzające jego umiejętności.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Samir Ramires urodził się w Rio de Janeiro w Brazylii w rodzinie o korzeniach portugalskich. Już od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie matematyką i naukami ścisłymi. Jego rodzice, sami związani z dziedziną technologii, zauważyli jego umiejętności i wspierali go w rozwijaniu pasji do informatyki. W wieku 18 lat Samir postanowił podjąć studia na renomowanym brazylijskim uniwersytecie, gdzie zdobył tytuł z zakresu informatyki. W trakcie nauki aktywnie uczestniczył w projektach badawczych, zdobywając pierwsze doświadczenia w projektowaniu oprogramowania.
-Jaka jest twoja definicja RP: ROLE PLAY
-Nick RP (Samir Ramires): 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...