Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja bana ( perm ) od LegendaryManV8 05.03.2023 ( 3 marca )


huberciozo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Huberciozo
UID: 7730
Serial: nie wiem
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Celowe Zniszczenie Discorda Frakcji EMS// Działanie na szkodę serwera.
Nick członka administracji nadającego karę: @legendarymanv8
Data nadania kary: 2023-05-03 13:37:38
Data zakończenia kary:  3022 05-03 13:37:38
Wyjaśnienie: Witam, w dniu dzisiejszym piszę tą  o to skromną apelację. Około 8 miesięcy temu grałem na tym serwerze pełniąc rolę zarządu EMS- Emeregency Medical Services. Miałem tam pełne prawo na serwerze discord ( rangi , administracja itp. ) w zarządzie był ,, Flawito '' i jesszcze jeden ale zapomniałem ale coś na ''O'' i ja. Flawito był kimś za kim nie przepadałem a on robiłl  większość kanałów na discordzie a wtedy wiedziałem , że  zniszczenie jego materiałów go wkurzy. Na początku frakcji wszystko było w porządku ale potem jakoś flawito stał się wkurzający i usunąłem discorda ems. Było to bardzo głupie z mojej strony , ponieważ nie sądziłem , że przez zdrajdowanie serwera EMS mogę dostać bana, co się okazało , że mogę xd. Było mi głupio przez to co zrobiłem ale poniosłem tego konsekwencje i po 8 miesiącach poczułem ten klimat grania na Oucie w zimę oraz uświadomiłem sobię , że to było bezsensu. 8 miesięcy temu prawie minął rok , zmądrzałem i teraz bym nie chciał by komuś kto wkładał dużo pracy w daną rzecz wkurzył się bo ktoś mu ją zniszczył. Aktualnie nie potrzebuję być w żadnej frakcji , chciał bym tylko powspominać outa bo najlepiej mi się tu grało :DD. 
Coś od siebie: Bardzo przepraszam za tą sytuację oraz przysięgam , że nigdy do tego nie dopuszczę oraz będę przestrzegał regulaminu,Jeszcze raz przepraszam.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było głupio xDDD niestety tamte konto dc dostalo bana ale na pv mi napisales  "Przepraszam musiałem"  well nie było ci glupio wyglada to na tak przemyslane dzialanie na szkode serwera. wedlug mnie za tak Dziecinne zachowanie powinno byc odrazu ban z BMA 😉 

Edytowane przez oyaka27
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, oyaka27 napisał:

było głupio xDDD niestety tamte konto dc dostalo bana ale na pv mi napisales  "Przepraszam musiałem"  well nie było ci glupio wyglada to na tak przemyslane dzialanie na szkode serwera. wedlug mnie za tak Dziecinne zachowanie powinno byc odrazu ban z BMA 😉 

To było 8 miesięcy temu , to , że napisałem przepraszam musiałem mogłem tak napisać ale z kąd wiesz kiedy mi było głupio ? Głupio mi było wtedy gdy napisałem przepraszam musiałem i wtedy poczułem poczucie winy 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, oyaka27 napisał:

było głupio xDDD niestety tamte konto dc dostalo bana ale na pv mi napisales  "Przepraszam musiałem"  well nie było ci glupio wyglada to na tak przemyslane dzialanie na szkode serwera. wedlug mnie za tak Dziecinne zachowanie powinno byc odrazu ban z BMA 😉 

Poza tym człowiek uczy się na błędach + ja nie przypominam sobie , że pisałem przepraszam musiałem. Uważam , że przez 8 miesięcy człowiek potrafi zmądrzeć.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...