Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Moderatora Mowil


nati6227

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  RownyGosc
Nick osoby oskarżonej: Mowil
Powód napisania skargi:  Nie rozumiem nadania mute , VDM 
Godzina zdarzenia: 2023-11-21 18:31:30 Godzina Mute ) 2023-11-21 18:31:30 Godzina VDM 
Dokładna data zdarzenia:  2023-11-21
Opis sytuacji:  Pierw  Opisze VDM , Gdy Wjechalem za mechanikiem na doherty tam gdzie ogólnie sie wyjezda , Policja goniła jakiegos gracza  cofalem i nagle wybiegl własnie Mowil który wpadl mi pod koła , Bylem skupiony typem który chcial do mnie wejsc do auta i caly czas to gracza mówiłem zeby wsiadal , a Mowil którego nie widzialem bo bylem skupiony zeby typek wsiadl do mnie, Mowil wtedy  gadal podczas Akcj ,, VDM VDM  nawet przeprosic go nie zdazylem bo  byl tak smutny ze typka nie mógl złapac i odrazu pisal juz Reporta do kolegi czyli( .Seven ) zeby nadal mi kare bo on nie moze bo jest na sluzbie . Mute napisalem do Mowila na pv w grze ,, Nie płacz bo sam sie wpierdalasz pod koła ja cofalem ,   tak cofalem zeby zgarnac typa zeby wsiadl do mnie  , Powod muta Obraza SAPD  Napisalem do Mowila na pv dc zeby wytlumaczyl mi gdzie jest ta obraza w tych słowach nawet mi  nie odpisal 
Dowody: image.thumb.png.4c7270dae302872bdb324059c341d740.pngimage.thumb.png.f4295b0e9e20779d095ef7263d9f0d7a.png
Coś od siebie: dzieki za to 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w pierwszej kolejności odniosę się do VDM. Cofałeś pojazdem w miejscu w którym nie powinno się cofać i najpierw wjechałeś we mnie delikatnie a jak tylko wstałem i zacząłem biec dalej wjechałeś ponownie we mnie i stanąłeś na mnie tym samym prawie wbijając mi BW miejsce cofania zamieszczam na ss.image.thumb.png.ce585ffb9f3a66df42fdc56c971f5f67.png

Mute otrzymałeś tak jak jest napisane w powodzie Obraza SAPD. Skierowane w moją osobę słowa nie powinny mieć miejsca słowa typu Psie, wpierdalasz...

Kary które ci nadałam uważam za słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...