Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na SpiochuGOD


kroko3437

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: kroko
Nick Oskarżonego: SpiochuGOD
Powód Skargi: hamstwo
Data I Godzina Zdarzenia: godzina 20:14 dnia 22.11.2023r
Opis całej sytuacji: wbiłem na Komedę w celu poszukania kolegi bo miał tam być - jego nick: DtvRoberT chodziłem i szukałem go widziałem że ma aktywną ikonę, czatu głosowego ale gdy podgłośniłem mta już nic nie mówił  natomiast on strzelił do mnie po chwili z paralizatora, zakuł mnie w kajdanki i trzymał z 4 min dopóki nie przyjechał jego kolega do tego nawet nie będąc ubrany w strój policyjny i bez opisu że jest policjantem. Później jego kolega - koxuwq1337 zawiózł mnie na więzienie i dał mi 25 min  za "Wjazd na teren zamknięty"
Coś od siebie: uważam że było to niestosowne i mógł napisać do mnie na czacie o tym że mam na przykład z tamtą wyjść. Nie brał pod uwagę też tego że mam muta i nie mogę się wypowiedzieć na temat tej sytuacji prawdopodobnie nawet nie był na służbie.
Dowód! (Wymagane!):image.png.04f59babd28bab62389c027e4cf6d1e8.png
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): image.thumb.png.1df50367184ef9fd73058dc9737f716f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...