Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Padasz prośba o zdjęcie kary, ukarany przez ZeleKKK/szymeek


padasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Padasz
UID
: 7392
Serial
: ABC4713A80B1FB10A0CE420ECAAC1F71
Typ kary
: (ZPJ/BAN/MUTE) ban
Powód kary
: Obraza Administarcji//szymeek
Nick członka administracji nadającego karę
: ZeleKKK
Data nadania kary
: 11.21
Data zakończenia kary
: 12.06
Wyjaśnienie
: Chciałbym złożyć apelację w związku z decyzją o nałożeniu na mnie kary w postaci bana Zrozumiałem, że moje zachowanie było nieodpowiednie, i pragnę przeprosić za wszelkie nieodpowiednie słowa, które użyłem wobec innego gracza na serwerze. Chciałbym wyjaśnić, że nie miałem zamiaru wchodzić na prywatne terytorium innego gracza ani prowokować go. Moje zachowanie było wynikiem frustracji z powodu obraźliwych słów, które zostały wypowiedziane na moją osobę na czacie głosowym. Niestety, zareagowałem niewłaściwie i użyłem obraźliwych słów w odpowiedzi. Rozumiem, że takie zachowanie nie jest akceptowane na serwerze, i obiecuję, że nie powtórzę tego rodzaju incydentu w przyszłości. Proszę o rozważenie zniesienia kary wyciszenia, abym mógł kontynuować grę na serwerze i cieszyć się nią razem z innymi graczami, przestrzegając zasad i regulaminu serwera. Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie i zapewniam, że będę bardziej odpowiedzialny w przyszłości. Dziękuję za uwzględnienie mojej apelacji.
Coś od siebie
: Liczę na Pozytywne Rozpatrzenie mojej apelacji.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...