Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

APELACJA (PERM)-nadanie kary przez -Legendarymanv8


Huberciox

Rekomendowane odpowiedzi

  •  
  •  
    •  
 

Nick na serwerze: Huberciox
UID: 3310
Serial: nie wiem
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: wyzywanie administracji serwera
Nick członka administracji nadającego karę:  @legendarymanv8
Data nadania kary: 4.02.2023
Data zakończenia kary: 10.30.2025
wyjaśnienie: Witam, chciałem odwołać się do kary która miała miejsce 4.02.2023, chciałbym wyjaśnić kilka spraw związanych z karą. Tego dnia przez  sprawy prywatne byłem zdenerwowany.

Zrozumiałem , że moje zachowanie było nieodpowiednie pragnę przeprosić wszystkich administratorów których to uraziło. Zrozumiałem że moje zachowanie było nieodpowiednie i niestosowne do regulaminu serwera. Chcę wyjaśnić powód dla którego to zrobiłem. Zrobiłem to ponieważ na salonie doherty kiedy dostarczało się ładunek w pracy ciężarówek to bugowało się coś i przewracało mi naczepę i gdy napisałem reporta to nikt go nie przyjmował chociaż był jakiś administrator na serwerze.Nie był to powód aby wyzywać administracje. Po czasie zrozumiałem że moje zachowanie było nieodpowiednie .
Coś od siebie: Przepraszam administrację za moje zachowanie. Chciałbym powrócić na serwer aby mieć znowu fun z gry na najlepszym (jak dla mnie serwerze na platformie MTA)
Pozdrawiam 

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...