Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] zegarmistrz prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Blancii


.bogjestlysy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: zegarmistrz
UID: 11501
Serial: 94AF085F1A45F546D4AD8FF5D8F87794
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) Mute 10h
Powód kary: BK w stronę gracza
Nick członka administracji nadającego karę: @blancii
Data nadania kary: 27.11.2023 22:20
Data zakończenia kary: 28.11.2023 8:20 (około)
Wyjaśnienie: Gracz @huberciozosprzedawał samochód, byłem zainteresowany kupnem. Z różnych względów w przeszłości niezbyt za sobą przepadaliśmy jednak: "A ponieważ nie ma sklepów z przyjaciółmi, ludzie nie mają przyjaciół -Antoine de Saint-Exupéry", uznałem że jestem w stanie odkupić od niego owy pojazd. Niestety, @huberciozopostanowił zrobić sobie ze mnie przysłowiowe "jaja" i sprowadzić mnie na Los Santos żebym "kupił" samochód. Od razu jak przyjechałem zaczęliśmy się targować, jednak on zaczął rzucać bardzo niskimi cenami (mowa o Sultanie FT Elektrycznym), mówi że 1.5kk, na co przystałem, po czym mówi "Ej to dobra niech będzie 500k dawaj na giełdę, albo wiesz co 300k niech stracę". Uznałem że nie zna się na cenach, więc ruszyliśmy w stronę giełdy, po chwili mówi żebym wyszedł z pojazdu bo ma "sprawę", w ekwipunku zobaczyłem że zabrał mi klucze do pojazdu (tak, chciałem sprawdzić jak samochód się sprawuje przed kupnem) nie wyszedłem ponieważ uznałem że blefuje. Sprowadził mnie specjalnie na LS, zmarnował kilkanaście minut mojego czasu, zachowywał się jak zwierzę, krzyczał, mlaskał, jest niezdatny do jakiejkolwiek komunikacji międzyludzkiej, według mnie ten człowiek nigdy nie powinien zostać odbanowany. Jest ssakiem jednak niekoniecznie z gatunku homosapiens. 
Coś od siebie: Poniosło, BK nie powinno wystąpić jednak w takiej sytuacji było jak najbardziej uzasadnione.

Edytowane przez bogjestlysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .bogjestlysy zmienił(a) tytuł na [MUTE] zegarmistrz prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Blancii
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...