Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora "Mowli"


.bogjestlysy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  zegarmistrz
Nick osoby oskarżonej: @mowli


Powód napisania skargi: Niesłuszne nadanie MUTE za CBK w stronę administracji.


Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>  godz. 1:10
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 28.11.2023


Opis sytuacji: Cześć, zostałem wyciszony na 12 godzin (nie w tym rzecz). Rzecz jest w tym, że Moderator @mowli od dłuższego czasu jest bardzo jak to się mawia "poczuty". Myślałem że to tylko pomówienia(nie oceniam ludzi przez pryzmat innych) jednak im dłużej gram na serwerze tym więcej otrzymywałem informacji napływających od różnych graczy (w tym administracji(no wybacz, nie jesteś zbyt lubiany 😆))na Twój temat. Dziś jednak wyciszenie na 12 GODZIN przekroczyło wszelkie granice. Nie mam pojęcia co Cię mogło urazić w słowach które wypowiedziałem na klipie poniżej czy według Ciebie fraza "policjant od siedmiu boleści" jest na tyle obraźliwa, że skutkuje wyciszeniem na 12h + wpisem w profilu o CBK w stronie administracji? Mam w planach złożyć podanie na Supportera jeżeli nadarzy się ku temu okazja, jeżeli w moich logach będzie taki piękny rodzynek z Twojej strony pt: "CBK w stronę administracji" mógłbym mieć z tym oczywisty problem, jednak podczas gdy jest to KOMPLETNIE nieuzasadnione z Twojej strony @mowli to nie dam sobie pluć w pysk i marnować czasu który poświęciłem na poznanie naprawdę wielu zajebistych ludzi żeby zżyć się z serwerem oraz poznać jego funkcjonowanie aby tylko przez CIEBIE stracić możliwość aplikowania na owe stanowisko.


Coś od siebie: Nic więcej nie mam do dodania (pomimo tego iż wiele bym chciał jednak nie chcę aby później odbiło się to czkawką na moich znajomych z organizacji/administracji) więc zostawiam tylko VOD.

 

PS. Jedyne co mam sobie do zarzucenia to przekleństwa które kierowałem do mojego znajomego który jechał ze mną samochodem. Naprawiając auto co 3minuty(3.5k) każdy może się unieść niszcząc karoserię, jednak wtedy nikt oprócz nas nie powinien był słyszeć naszej konwersacji, prawda?

Dowody: 

 

 

Edytowane przez bogjestlysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam warna otrzymałeś za słownictwo na VC zresztą można usłyszeć na nagraniu natomiast karę wyciszenia otrzymałeś za całkowity brak kultury wobec administracji zacytuję tu słowa za które ową karę otrzymałeś ,, dał mi wgl warna KURWA" ,, mental w CHUJ"

Przechodzą do treści skargi czy się poczuwam? Raczej nie wykonuje swoje obowiązki. Karę jaką otrzymałeś jest to najniższy czas kary czyli 12h

Przechodząc dalej pamiętaj że jedna kara nie wyklucza cię z stanowiska w administracji, każdy może mieć gorszy dzień a to jest tylko gra. Pozdrawiam cieplutko Moderator Mowli
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...