Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] GrzesiuDDR prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8


grzesiuszef_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: GrzesiuDDR
UID: 10043
Serial: image.png.0eca3266b7efcbd4b8c7ecd8377532e1.png
Typ kary: MUTE
Powód kary: image.png.c30837877a95eb8d440bc07ecb4e2793.png
Nick członka administracji nadającego karę: @legendarymanv8
Data nadania kary: image.png.143773f0d803e02898d8125de9eff310.png
Data zakończenia kary: image.png.f982ce807832c873b63b12977af62ce0.png
Wyjaśnienie: Ja oczywiście do wszystkiego się przyznaje ale nie rozumiem fenomenu jestem osoba która nie pisze skarg bo uważa to za bez sensowne tym bardziej ze osoba która poszła z dowodem do moderacji sama zaczęła mnie prowokować i to nie pierwszy raz nie tylko mnie prowokuje prowokowani są tez moi koledzy z organizacji  przykładem jest Boberek który zwyzywany został przez kanciano od "jebanych kastratów" niestety my nie chodzimy i nie nagrywamy innych osób ponieważ nasza organizacja traktuje to blacho i się tym nie martwi ale  zapytajcie kogo trzeba ze kanciano podaje się za ofiarę a sam zaczepia i wyzywa tylko nie ma na tyle odwagi zeby się przyznać.
Coś od siebie: przepraszam za moje zachowanie zadziałał impuls ale nie pozwolę zeby ktoś wyzywał mnie od "kurew". następnym razem obiecuje ze podejdę do sprawy  z zimna głowa i opanowaniem jeszcze raz przepraszam i mam nadzieje ze zostanie to rozpatrzone pomyślnie. Każdy ma swoje granica a ta akcja z nim nie jest pierwsza i w końcu emocje wzięły górę (moje dodowy wyslalem do LegendaryMenV8)

Edytowane przez grzesiu2212
  • Lubię to 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zaczeło sie od tego ze siedziałem sobie na rybaku Kamnciano napisał ze chce  kupic samolot z biturbo to ja do niego ze ma niezle na bani podszedł do mnie i zaczał wyzywac mnie od kastratów oraz zaczał mi rodzine wyzywac nie mam niestety klipa dziekuje tyle ode mnie

Edytowane przez bober_2114
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grzesiuszef_ zmienił(a) tytuł na [MUTE] GrzesiuDDR prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...