Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Nie słuszny mut


stitus

Rekomendowane odpowiedzi

    • Dień dobry chcialbym spytać się dlaczego dostałem muta pżez administratora KRO za Muzyka na vc ale ja tego nie robiłem wyglondało to tak: Pżyjechałem na stacie i w pobliżu stał jakiś typek który ładował sobie ałto. Przecież na każdej staci leci muzyka a ja powiedziałem z żartem szkoda że Zenka Martyniuka nie puszczajoł i się okazało że typek ktury stał obok mnie miał uprawnienia do puszcania muzyki w takich miejscach jak stacja benzynowa i powiedział. Okej puszcze ci zenka ja sie zdziwiłem ale powiedziałem ok. I poczekałem na piosenke i stało się puscił piosenke i ja zaczołem śpiewać toł piosenke tylko jak śpiewałem to z mojego mikrofonu było słychać toł piosenke inaczej muwiąc to był pżegłos więc nic nie puszczałem z mikrofonu żadnych piosenek prosze o odmutowanie. Jagby sprawa się wyjaśniła to Nick;Stitus UID:19014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • __kro__ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...