Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Szafirek prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Yukino


sapphire69k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Szafirek
UID: 18983 
Serial: 79FAA2D356A21EE2A568F0D36B9AD044
Typ kary: Ban
Powód kary: Obraza Serwera?
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino 
Data nadania kary:30-11-2023 16:38:19
Data zakończenia kary:15-12-2023 16:38:19
Wyjaśnienie: Nie miałem najmniejszego zamiaru obrażać ten serwer.  Chodziło mi o płatności, że w razie jakby coś się stało,  jakby serwer upadł,  to właściciel nie musiałby czekać aż wszystkim skończy się konto premium, tylko po prostu zamknałby serwer// ale tak by się nie stało i tak....bo serwer bardzo dobrze się trzyma.... płatności PSC, Paypal, bo Blikiem się nie da. Np   ( był kiedyś taki serwer, który ogłaszał upadłość i właściciel musiał czekać )  O to mi chodziło.

Dlaczego miałbym obrażać serwer, na którym chciałem zakupić konto Diamond, pomyślcie. Nawet nie napisałbym tak wprost.... 

zapewne jakbym zamiast słowa na j Napisał upadł, to i tak byłby ban.

Coś od siebie: Serwer powinien się rozwijać, a wy nie powinniście banować ludzi za byle co. Odpowiedni temat już na forum założony.

 

W załączniku ss logów, niestety nie zdążyłem zrobić ss na serwerze, tak szybko wyleciałem. 

Jeśli coś się nie będzie zgadzało z logami i ss, możecie mnie nie odbanowywać :) 

6666.thumb.png.9cb6feaece064a8aa20c84d6072d5c97.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...