Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Nie słuszny mut


stitus

Rekomendowane odpowiedzi

Dień dobry chcialbym spytać się dlaczego dostałem muta pżez administratora KRO za Muzyka na vc ale ja tego nie robiłem wyglondało to tak: Pżyjechałem na stacie i w pobliżu stał jakiś typek który ładował sobie ałto. Przecież na każdej staci leci muzyka a ja powiedziałem z żartem szkoda że Zenka Martyniuka nie puszczajoł i się okazało że typek ktury stał obok mnie miał uprawnienia do puszcania muzyki w takich miejscach jak stacja benzynowa i powiedział. Okej puszcze ci zenka ja sie zdziwiłem ale powiedziałem ok. I poczekałem na piosenke i stało się puscił piosenke i ja zaczołem śpiewać toł piosenke tylko jak śpiewałem to z mojego mikrofonu było słychać toł piosenke inaczej muwiąc to był pżegłos więc nic nie puszczałem z mikrofonu żadnych piosenek prosze o odmutowanie. Jagby sprawa się wyjaśniła to Nick;Stitus UID:19014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...