Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora Kubson1


puszeq1_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Krushak

Nick osoby oskarżonej: @kubsoneeq

 

 

Powód napisania skargi: Niesłuszne nadanie MUTE na discordzie Outrpg za obrazę administracji

 

 

Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> godz.21:47-22:07

Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 03.12.2023r.

 

 

Opis sytuacji: Wpierw wyjaśnię od początku.Moderator Kubson1 dał mi muta za CBK na serwerze mta(słusznego),ale gdy wyjaśniłem całą sytuację na discordzie to moderator źle zrozumiał moje wyjaśnienia i dostałem muta od niego jeszcze na tym co bardzo mi się nie spodobało i dlatego piszę tą skargę mam nadzieję że zostanie ona rozpatrzona sprawiedliwie i nie obchodzi mnie to czy zostanie ona zaakceptowana czy odrzucona to należy do osoby rozpatrującej oto przykładowe ssy z discorda.

Screenshot_2023-12-03-22-39-20.png

Screenshot_2023-12-03-22-39-37.png

Screenshot_2023-12-03-22-38-51.png

Screenshot_2023-12-03-22-37-34.png

Screenshot_2023-12-03-22-39-50.png

Screenshot_2023-12-03-22-47-00.png

Edytowane przez puszeq1_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kubsoneeq napisał:

Kochany graczu każdy ma prawo sie pomylić jeśli rzeczywiście wiadomość nie była skierowana do mnie to rzeczywiście sie pomyliłem za co przepraszam kare ci mogę zdjąć lecz tutaj musimy poczekać na @kviatkovsky aby on zdecydował co robimy dalej

No, nie wiem jak to możliwe że dopiero teraz zauważyłeś swój błąd skoro na discordzie już ci ktoś o tym przypomniał a ty mi muty nie zdjąłeś ale pozostawiam to dla rang wyższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, puszeq1_ napisał:

No, nie wiem jak to możliwe że dopiero teraz zauważyłeś swój błąd skoro na discordzie już ci ktoś o tym przypomniał a ty mi muty nie zdjąłeś ale pozostawiam to dla rang wyższych.

chciałbym ci tylko zwrócić uwage że pisząc z mną wtrąciłeś nagle temat że jakiś naczelny lizodup ci załatwił mute a więc myślałem że to chodzi o mnie ponieważ w tamtym momencie gadałeś z mną więc powinieneś sie liczyć z tym że wtrącając słowo "naczelny lizodup załatwił mi muta" moge to odebrac jako obraze wystarczyło napisać że np "naczelny lizodup z mojej org ,i załatwił muta" i by było odrazu wszystko wiadome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kubsoneeq napisał:

chciałbym ci tylko zwrócić uwage że pisząc z mną wtrąciłeś nagle temat że jakiś naczelny lizodup ci załatwił mute a więc myślałem że to chodzi o mnie ponieważ w tamtym momencie gadałeś z mną więc powinieneś sie liczyć z tym że wtrącając słowo "naczelny lizodup załatwił mi muta" moge to odebrac jako obraze wystarczyło napisać że np "naczelny lizodup z mojej org ,i załatwił muta" i by było odrazu wszystko wiadome

Gdy użyłem słowa "Naczelny lizodup"to mówiłem o graczu który mnie zgłosił i był z Vodka Squad a nie o tobie,czytaj ze zrozumieniem lepiej bo trochę to dziwne że osoba na stanowisku moderatora nie rozmumie tekstu i jeszcze bierze to do siebie i niepomyśli co robi.

 

Edytowane przez puszeq1_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...