Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja od kary | Mute 8h


wydupiaj_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę tą apelacje od razu po dostaniu kary mute 8h trochę tego żałuje ponieważ nie chciałem pozwolić na traktowanie mnie jak za przeproszeniem gówna 

zacznijmy może od tego że ktoś na czacie napisał dla żartu dzień dobry polsko ja po chwili dla żartu napisałem nigdy mnie nie znajdziecie a pan o nicku Padasz zaczął pisać ta? i ja mu odpisałem ta i on za przeproszeniem z dupy napisał to dawaj na dm i ja napisałem że podziękuje a on że mam już zbroję pełną i zaczęło się wyzywanie najpierw on zaczął a ja mam słabe nerwy i też zacząłem 

                                                          żałuje że wdałem się w taką rozmowę i nigdy już tak nie zrobię z mojej strony to wszystko myślę że moja apelacja zostanie dobrze ropatrzona

                                                                                                                                                                      Miłego dnia życzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szymeek. zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...