Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

un-ban serwer MTA


ro2ke

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ro2KE
UID: 4511
Serial: 795285A9317616E5B1DA3453A1B1CAE3
Typ kary: (BAN)
Powód kary: obraza administracji oraz serwera 
Nick członka administracji nadającego karę: yukino
Data nadania kary:2923-09-16 22:13:10 
Data zakończenia kary: 400d
Wyjaśnienie: witam, chciałbym przeprosić moje zachowanie dnia 16 września 2023 roku. Tego dnia o 20min wcześniej od wydania kary podanej powyżej wyraziłem na czacie słowa cytuję "jebać adminów"

Z okazji, że nie było wtedy żadnej administracji ani rang wyższych od obywateli (nie licząc sapd itd.) chciałem spełnić moje marzenie i nie chodzi o to, że akurat ten serwer mi się nie podoba tylko chciałem poczuć ten swój pierwszy raz. oczywiście żałuję z całego serca oraz przepraszam yukiego z obowiązku postawienia tak okrutnej kary. czas 400dni jest zbyt długim okresem dla mnie. chciałbym zmienić to na un-bana luc na muta o konkretnym czasie. obiecuję że nie powtórzę tego błędu drugi raz (a na pewno nie na tym serwerze). 
Coś od siebie: witam mam na imię Konrad i mam 16 lat nie widzę powodu dlaczego miałbym pisać o sobie w prywatnym życiu. powiem wiec co się działo na serwerze oprócz tego ,że wyzywałem. Gdy byłem jako mechanik i widziałem jak podjechało auto o niskiej wartości i gdy tylko słyszałem że proszę tylko silnik to dawałem mu te 500$ by naprawił sobie całość (nie było mi szkoda tych kilki stówek jak donejty często wpadały). Często gdy tankowałem swoje pojazdy sam napełniałem baki innym. mam nadzieje że ta dobroć wróci,

od tego czasu minelo 3 mies. i zalezy mi na wróceniu na serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...