Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Moderatora Kubson1


wojteqxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: WojteqxX
Nick osoby oskarżonej: Kubson1
Powód napisania skargi: Kara - zakaz prowadzenia pojazdów
Godzina zdarzenia: Godzina ok 21:30
Dokładna data zdarzenia: 11.12.2023
Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała tak że czekałem delikatnie po skosie motocyklem w kolejce na mechaniku przede mną był tylko naprawiany aktualnie pojazd czyli kolejki tak naprawdę nie było, nagle przyjechał gracz wekur i ustawił się obok mnie, po poinformowaniu gracza aby ustawił się za mną w pierwszym momencie powiedział że nie, lecz po chwili gdy wytłumaczyłem że mam opony letnie w motocyklu powiedział żebym wjechał sobie. Niby wszystko do tego momentu dobrze gdy nagle po naprawie dostaje od Moderatora zakaz prowadzenia pojazdów.
Dowody: Myślę że gracz bez problemu by potwierdził moją wersje zdarzeń.
Coś od siebie: Uważam że jeżeli moderator nie widział całej tej sytuacji to powinien doinformować się jak to wyglądało tym bardziej że nie byłem tam tylko ja, żadnej szkody nikomu tym nie wyszkodziłem a zakaz prowadzenia pojazdów w tej sytuacji uważam za niesłuszny. 

Zrzut ekranu (92).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany graczu napisałeś że stałeś na skos motocyklem co jest w połowie prawdą ponieważ stałeś pomiędzy mechanikiem nr 1 a 2 i byłeś w tym momencie poza kolejką. Więc tak było to wepchanie się ponieważ aby ustawić się do kolejki na mechanika trzeba stać prosto do stanowiska mechanika a nie przy filarze który oddziela stanowisko mechanika nr 1 od 2 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, hdemt napisał:

Uważam że ta cała sytuacja z kara jest bez sensu ponieważ widzę tutaj czepianie się na siłę, nikomu nic nie zrobiłem, z graczem się dogadałem, mechanikowi nic nie przeszkadzało, to po co karać gracza który nie wyrządził nikomu krzywdy ani nie robił problemów?

Dobrze czyli skoro twoim zdaniem ta sytuacja jest bez sensu to po co w takim razie kłóciłeś się z mną na serwerze ponad 15 min o to prawko oraz tutaj piszesz skarge skoro jak sam napisałeś jest to bezsensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kubsoneeq napisał:

Jak nie było kolejki? Kolejka musiała być skoro czekałeś za kimś chyba że nikogo nie było przed tobą to wtedy wychodzi na to że utrudniałeś prace mechanikowi oraz przy tym blokowałeś wjazd na mechanika

Widzisz, sam tutaj się przyznajesz że nie widziałeś całej sytuacji, a kolejny raz ci powtarzam że jedyny pojazd jaki był przede mną gdy podjechałem pod mechanika to był pojazd naprawiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kubsoneeq napisał:

Dobrze czyli skoro twoim zdaniem ta sytuacja jest bez sensu to po co w takim razie kłóciłeś się z mną na serwerze ponad 15 min o to prawko oraz tutaj piszesz skarge skoro jak sam napisałeś jest to bezsensu?

Zacznijmy od tego że to nie jest kłótnia tylko dyskusja w której próbuje się wybronić, a skargę piszę ponieważ chce uniknąć minusa w frakcji i przyznać moja rację w zaistniałej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, hdemt napisał:

Widzisz, sam tutaj się przyznajesz że nie widziałeś całej sytuacji, a kolejny raz ci powtarzam że jedyny pojazd jaki był przede mną gdy podjechałem pod mechanika to był pojazd naprawiany.

 

Czyli była kolejka skoro przed tobą był pojazd a ty stałeś poza kolejką w takim razie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...