Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

mut na 8 dni XD?


mandziak12

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: mandziak12
UID:18523


 

Typ kary:  mut
Powód kary: NIBY wjazd na rodzine 
Nick członka administracji nadającego R4adix 
Data nadania kary: 11.12.2023
Data zakończenia kary: 18.122023

godzina nadanie muta 15:44:47 

godzina zakonczenia 15:44:47

coś od siebie: to tak R4adix mogłeś być cały czas i byś wiedział kto zaczoł i kto jechał po rodzinie ja nie powiedziałem słowa o rodzinie jego a ty dałeś wjazd na rodzine po pierwsze zaczoł pierwszy do mnie piszczeć jakiś dzieciak z piszczkiem sapał sie do mnie bo nie przyjełem mu naprawy bo dał mi doliczke 850 i od tego sie zaczoł np mówił wypierda### stąd potem jego pseudo gangster jakis kolega ktory sie nie zna i chciał do mnie strzelać na mechaniku chyba nie wiedział ze tylko na dm sie strzela XDD ale to mniejsza i zaczeli mnie wyzywac i ja nie dałem sobie też pluć nie mówie ze nie jestem winy bo wyzywałem ich ale nie jakoś bardzo bardziej sie smiałem z ich gadania bez sensu i mowiłem zamknij dupe sklej pizd# frajerz# kurw# jeban# i smiałem sie i mowiłem jeszcze coś jeszcze coś  a admin R4adix dał mi muta z podpisem wjazd na rodzine i to jeszcze na 8 dni no kurde gdy bym naprawde wjechał mu tam na rodzine okej a tam nic takiego nie mowiłem przeprosic go nie przeprosze bo pierwszy zaczoł z gangsterem tym drugim i chciał bym żeby ta kara była jakoś zmiejszona np 3 dni lub cos to zalezy od was i nie mozecie tak robić ze jakiś wjazd na rodzine anie było nic i słuchajcie pierw kto zaczyna bo te dzieciaki z piszczkiem w gardle prowokuja co chwile  jesli bedzie tak znowu to te piszczki przejmą out rpg a tego by chyba nikt nie chciał tyle odemnie pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...