Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Un ban


ro2ke

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ro2KE

UID: 4511

Serial: 795285A9317616E5B1DA3453A1B1CAE3

Typ kary: (BAN)

Powód kary: obraza administracji oraz serwera 

Nick członka administracji nadającego karę: yukino

Data nadania kary:2923-09-16 22:13:10 

Data zakończenia kary: 400d

Wyjaśnienie: witam, chciałbym przeprosić moje zachowanie dnia 16 września 2023 roku. Tego dnia o 20min wcześniej od wydania kary podanej powyżej wyraziłem na czacie słowa cytuję "jebać adminów"

 

Z okazji, że nie było wtedy żadnej administracji ani rang wyższych od obywateli (nie licząc sapd itd.) chciałem spełnić moje marzenie i nie chodzi o to, że akurat ten serwer mi się nie podoba tylko chciałem poczuć ten swój pierwszy raz. 

Coś od siebie: witam mam na imię Konrad i mam 16 lat. Od czasu nałożenia kary minęło 3 miesiące. Nie poddam się tak szybko. Koledzy stworzyli film o mnie i zabawnych akcji na out'cie i zależy mi na kontynuację filmików na YT. Z jednej strony promujemy waszego serwa!

 

od tego czasu minelo 3 mies. i zalezy mi na wróceniu na serwer

Edytowane przez ro2ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że ci zależy prosze o napisanie 100 razy zdania "Przepraszam całą administracje OutRPG za czyn uczyniony i przyrzekam że nigdy więcej się to nie powtórzy " Masz na to 72h po upływie czasu automatycznie odrzucam , napisane zdania ręcznie na kartce wyslij tu pod apelacja. Miłego Dnia!

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...