Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] bozydar22 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Fenix


snrlax.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: bozydar22

UID: 4817

Serial: E61ADF21C6A0C812EB723BF41C8BD3B4

Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) Ban

Powód kary: Obraza administracji

Nick członka administracji nadającego karę: @fenix04. 

Data nadania kary: 18.11.2023r

Data zakończenia kary: 13.08.2026r

Wyjaśnienie: Sprawa wyglądała tak, że ogłosiłem na twitterze, że sprzedam auto. Dostałem warna, ogłosiłem drugi raz i dostałem muta, więc się zdenerwowałem, bo dużo osób ogłasza po 20 razy i nie mają muta, więc pod wpływem emocji postanowiłem ubliżyć moderatorcę DarkNight. Dopiero po napisaniu tego zdałem sobie sprawę, że głupio zrobiłem. Mam nadzieję, że DarkNight mi wybaczy. Pragnę podkreślić, że nie miałem na celu takiego obrażenia Pani DarkNight, ponieważ takie rzeczy dość często się zdarzają, więc myślałem, że nie urazi to tak mocno Moderatorki DarkNight. Nie usprawiedliwia jednak mnie moje dziecinne jak i głupie zachowanie.

Coś od siebie: Chciałbym przeprosić panią DarkNight za moje złe czyny, przyznaje się do winy oraz wiem, że głupio postąpiłem. Każdy zasługuje na drugą szansę z racji zbliżających się świąt i nowego roku powinniśmy żyć w zgodzie. Liczę na drugą szansę i obiecuję, że więcej nie zrobię tak głupich rzeczy. Jest mi bardzo głupio z tego powodu, lecz chciałbym wrócić na mój ulubiony serwer jakim jest OutRPG. Oczywiście jeśli moja apelacja zostanie odrzucona w pełni to rozumiem, chciałem jedynie wyrazić moją skruchę, po tym oraz moje wyrzuty sumienia, które mam do tej pory, ponieważ nikt nie zasługuje na takie traktowanie, nawet najgorszy wróg. Życzę wesołych świąt oraz nowego roku.

Edytowane przez ._snx_.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odręcznie na kartce napisać 50 razy "Już nigdy nie będę obrażał żadnego członka Administracji OutRPG." Na każdej stronie ma być napisana data nadania kary. Pamiętaj by wszystkie zdania ponumerować od 1 do 50. Zdjęcia kartek wyślij w tej apelacji.
@k4kvs

 

Edytowane przez fenix04.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...