Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] dojdus prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Vaste


dojdus_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: dojdus
UID: 8908
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Wyzwiska w strone administracji w raporcie.
Nick członka administracji nadającego karę: Vaste
Data nadania kary: 2023.03.05
Data zakończenia kary: 2025.11.28
Wyjaśnienie: Rozumiem, że moje zachowanie lub działania doprowadziły do przyznania mi bana, i chciałbym przeprosić za wszelkie nieporozumienia i ewentualne kłopoty, jakie mogłem spowodować. Zależy mi na uczciwej grze i dobrej atmosferze na serwerze. Chciałbym zaznaczyć, że od czasu dostania bana minęło pewne czasu. W tamtym okresie moje życie osobiste i psychiczne przechodziło przez trudny moment, co niestety odbiło się na moim zachowaniu na serwerze. Chciałbym podkreślić, że od czasu dostania bana wiele się zmieniło. Pracowałem intensywnie zarówno nad sobą, jak i nad poprawą mojego zachowania. W trakcie tego okresu dużo pracowałem nad swoimi umiejętnościami społecznymi i starałem się zrozumieć, jakie konsekwencje mogą wyniknąć z moich działań na serwerze. Zrozumiałem, że moje zachowanie było niewłaściwe i obiecuję, że nigdy więcej nie powtórzę tych błędów.
Coś od siebie: Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...