Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Derbowy Ukarany przez administatora Kopacz prośba o zdjęcie bana


_timena_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Debowy 

UID: 1344

Serial: 7B9290EF94ED2CA50FCA8B176921FEA3

Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN 

Powód kary: Obraza administracji 

Nick członka administracji nadającego karę: @kopacka

Data nadania kary: 01.02.2023 

Data zakończenia kary: 24.02.2026

Wyjaśnienie: Dzień jak codzień wbijam sobie na serwer aż tu nagle tepnoł sie do mnie były już suport czołguś i mi coś tam mówił i ja głupi nie myśląc zaczołem go wyzywać poniewaz dopiero co biłem na serwer a już sie on do mnie teleportował poczym dostałem muta a po tym mucie zyzywałem go na reprocie i chwile po tym dostalem pernamentnego bana na serweze i dlatego pisze tą apelację.

Coś od siebie: Witam chciałbym przeprosić byłego suportera Czołgusia jak i kopacka za zaistyniałą sytuacje przmyślałem ową sytuacje i chciąłbym powrócic do gry na serwerze ponieważ pamiętam jak grałem na tym serwerze od młodszych lat i zawsze ciekawiły mnie nowe rzeczy na serwerze i chciałbym powrócić do gry na owy moment mogę tylko przeprosić byłego juz suportetra czołgusą za tamtą akcje gdzie pod wpływem negatycnych emocji zwyzywałem go w reporcie. Jeszcze raz Przepraszam.

 

Debowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...