Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BLOKADA NA DM] BorsukWlamywacz, ukarany przez Chopin


hory_zont

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: BorsukWlamywacz
UID:  16540
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) Nic z tych, blokade na dm dostałem
Powód kary:  Zlamanie regulaminu DM
Nick członka administracji nadającego karę:  Chopin
Data nadania kary:  20.12.2023
Data zakończenia kary:  23.12.2023
Wyjaśnienie:  Zabiłem kolesia podczas pracy dorywczej (w traktorku) bo byl na dm, i za to dostlaem tą kare, ALE gdy jakiś czas temu również zabiłem (tylko w innym miejscu) to nie było problemu, jakiś tam admin czy juz niepamiętam co dał poprostu kicka lub bana. Lecz teraz gdy zabiłem gościa który byl w traktorku to dostalem własnie tą o to kare. W odpowiedzi gdy upomnialem sie do sytuacij powyżej, gdzie zabilem osobe w traktorze jakiś czas temu, otrzymałem odpowiedź że on wtedy niby przeszkazdał (Nic sie wtedy nie działo sytuacja podobna do tej co teraz, czyli jeździmy i szukamy os.). No i tak ogólnie to słabo że ja dostalem kare bo myślałem od tamten sytuacij że to jest normalne, przyznaje sie coprawda do nieświadomego złamania regulaminu, ale tak jak mówie myślałem że dobrze postąpiłem zabijając osobe na odśnieżaniu. Przepraszam.
Coś od siebie: Prosiłbym o zdjęcie kary, ponieważ nie zrobiłem tego celowo. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szymeek. zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...