Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Supporter Sylwek


HIZU

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Hizu
Nick osoby oskarżonej:  Sylwek
Powód napisania skargi:  Niesłuszne nadawanie kary.
Godzina zdarzenia: 23:01
Dokładna data zdarzenia: 22.12.2023
Opis sytuacji:  Witam serdecznie piszę skargę na członka ekipy z powodu iż zostałem ukarany zabraniem prawa jazdy z powodu taranu. Nagranie które posiadam oraz udostępniam do wglądu jasno pokazuje że nie był to celowy taran gdyż widząc gracza stojącego na samym środku drogi zacząłem hamować jednak plama będąca na przeciwnym pasie skutecznie uniemożliwiła mi ten manewr. Jednak oskarżony bez żadnego zawahania ani ostrzeżenia postanowił mnie od razu ukarać tłumacząc się że powinienem przeprosić gracza za zaistniałą sytuację, natomiast ja uważam że przeprosiny powinny się należeć co najwyżej mi ponieważ droga to nie miejsce do parkowania. Reasumując gdyby gracz nie stał na środku drogi do sytuacji by nie doszło a gdyby plama nie wystąpiła zdążyłbym wyhamować unikając kolizji.
Dowody:  https://imgur.com/a/s2uhmtY
Coś od siebie:  Liczę na odpowiednią karę dla oskarżonego oraz usunięcie mojej kary dziękuję i życzę miłego dnia/popołudnia bądź wieczoru.

Edytowane przez HIZU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sylwestro___ napisał:

Tłumaczyłem ci już, że podnosiłem osobę z nagrania bo dostał VDM. Nie wykazałeś skruchy, odjechałeś bez słowa. Moim zdaniem kara nałożona w 100% słusznie.

Ni jak sie ma to do tego że gracz od jakichś 5 sekund zamiast odjechać na chodnik, stoi ciągle w tym samym miejscu ( co widać na nagraniu ) przez co blokuje droge oraz stanowi zagrożenie dla innych.  Nie wspominając że nie jest to moja wina że gracz miał VDM w takim a nie innym miejscu i nie powinienem być za to karany.

Edytowane przez HIZU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HIZU napisał:

Ni jak sie ma to do tego że gracz od jakichś 5 sekund zamiast odjechać na chodnik, stoi ciągle w tym samym miejscu ( co widać na nagraniu ) przez co blokuje droge oraz stanowi zagrożenie dla innych. 

Rozmawialiśmy o dowodzie na temat VDMu. Dla ciebie byliśmy widoczni z daleka, to tyle co mam do powiedzenia. Niech administracja zadecyduje o słuszności tej skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sylwestro___ napisał:

Rozmawialiśmy o dowodzie na temat VDMu. Dla ciebie byliśmy widoczni z daleka, to tyle co mam do powiedzenia. Niech administracja zadecyduje o słuszności tej skargi.

Nie rozmawialiśmy o żadnym dowodzie na temat VDMu co można sobie sprawdzić w logach jedyne o czym wspomniałeś to o tym że takowy wystąpił nie sądzę by samo to było dowodem więc nie naginaj rzeczywistości. A co do tego że byliście widoczni, nie wiedziałem co tam robicie ani nie mogłem przewidzieć że będziecie to kontynuować gdyż równie dobrze mogliście odjechać zanim bym dojechał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HIZU napisał:

Nie rozmawialiśmy o żadnym dowodzie na temat VDMu co można sobie sprawdzić w logach jedyne o czym wspomniałeś to o tym że takowy wystąpił nie sądzę by samo to było dowodem więc nie naginaj rzeczywistości. A co do tego że byliście widoczni, nie wiedziałem co tam robicie ani nie mogłem przewidzieć że będziecie to kontynuować gdyż równie dobrze mogliście odjechać zanim bym dojechał. 

"Rozmawialiśmy o dowodzie na temat VDMu" Chodzi mi o to, że rozmawiałem z graczem którego staranowałeś, i tak, jest to do potwierdzenia w logach. Przed plamą nawet nie raczyłeś hamować tylko leciałeś prawie 200, jest to uwiecznione na nagraniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sylwestro___ napisał:

"Rozmawialiśmy o dowodzie na temat VDMu" Chodzi mi o to, że rozmawiałem z graczem którego staranowałeś, i tak, jest to do potwierdzenia w logach. Przed plamą nawet nie raczyłeś hamować tylko leciałeś prawie 200, jest to uwiecznione na nagraniu. 

Uważasz że środek drogi jest odpowiednim miejscem na załatwianie spraw dowodowych? To po pierwsze po drugie nie jestem członkiem frakcji więc nie mam obowiązku przestrzegania KRD więc mogłem sobie lecieć nawet 300. Nie hamowałem wcześniej gdyż jak wspomniałem wyżej nie mogłem przewidzieć że będziecie kontynuować swoją pogawędkę na środku drogi. Liczyłem że sprawnie się z tamtąd oddalicie a w ostateczności będę omijał gracza po którejś ze stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HIZU napisał:

Uważasz że środek drogi jest odpowiednim miejscem na załatwianie spraw dowodowych? To po pierwsze po drugie nie jestem członkiem frakcji więc nie mam obowiązku przestrzegania KRD więc mogłem sobie lecieć nawet 300. Nie hamowałem wcześniej gdyż jak wspomniałem wyżej nie mogłem przewidzieć że będziecie kontynuować swoją pogawędkę na środku drogi. Liczyłem że sprawnie się z tamtąd oddalicie a w ostateczności będę omijał gracza po którejś ze stron.

Skoro ty nie musisz przestrzegać KRD i lecisz sobie 200 w mieście, to dlaczego my nie możemy rozmawiać o czymś tak ważnym jak dowody potwierdzające wine "na środku drogi"? Jakieś podwójne standardy czy co? Twoje tłumaczenie że plama to też jest irytujące, bo plama to również nie nasza wina w tej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, sylwestro___ napisał:

Skoro ty nie musisz przestrzegać KRD i lecisz sobie 200 w mieście, to dlaczego my nie możemy rozmawiać o czymś tak ważnym jak dowody potwierdzające wine "na środku drogi"? Jakieś podwójne standardy czy co? Twoje tłumaczenie że plama to też jest irytujące, bo plama to również nie nasza wina w tej sytuacji. 

Nie sądzę by jazda z podaną przez ciebie prędkością była większym zagrożeniem dla innych  jak afk na środku drogi. Dodatkowo wspomnę że podczas takiego a nie innego działania plam na serwerze, prędkość nie ma żadnego znaczenia gdyż system plam wprowadza auto w poślizg tak samo przy każdej prędkości i nawet jeśli przestrzegałbym KRD doszłoby do kolizji. Następna sprawa skoro uważasz że sprawa omawiania dowodów jest tam mocno istotna że macie prawo z jej powodu tamować ruch czym tworzyć zagrożenie to najzwyczajniej ci gratuluje :).Co do drugiego stwierdzenia mogę to samo napisać o tobie i twoim tłumaczeniu jakoby miałbyś podnosić gracza co oczywiście jest tu kompletnie nieistotne gdyż na nagraniu w momencie uderzenia a nawet dłuższą chwilę przed gracz siedzi sobie w aucie a nie jest przez ciebie podnoszony. 

Edytowane przez HIZU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...