Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

ZPJ gucio16 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kapixon


gucio16

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: gucio16
UID: 14707
Typ kary: ZPJ
Powód kary: VDM
Nick członka administracji nadającego karę: Kapixon
Data nadania kary: 23.12.2023
Data zakończenia kary: 24.12.2023
Wyjaśnienie: robilismy strajk i policja zaczela do nas nawalac i mialem 3 bw w ciagiu 3 minut i nie moglem odjechac a jak juz udalo mi sie wsiasc do auta to przbili mi wszystkie opony i nie moglem odjechac bo sie slizgalem i przy aucie bylo duzo ludzi ktorzy tez chcieli odjechac i tez mieli poprzebiane opony i mnie pitowali i ja poprzez tego pita przejezdzalem inne osoby i w tym policjantow i dostalem prawo jazdy za celowy VDM
Coś od siebie: #KoniecFaworkiDlaSAPD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gucio16 napisał:

Nick na serwerze: gucio16
UID: 14707
Typ kary: ZPJ
Powód kary: VDM
Nick członka administracji nadającego karę: Kapixon
Data nadania kary: 23.12.2023
Data zakończenia kary: 24.12.2023
Wyjaśnienie: robilismy strajk i policja zaczela do nas nawalac i mialem 3 bw w ciagiu 3 minut i nie moglem odjechac a jak juz udalo mi sie wsiasc do auta to przbili mi wszystkie opony i nie moglem odjechac bo sie slizgalem i przy aucie bylo duzo ludzi ktorzy tez chcieli odjechac i tez mieli poprzebiane opony i mnie pitowali i ja poprzez tego pita przejezdzalem inne osoby i w tym policjantow i dostalem prawo jazdy za celowy VDM
Coś od siebie: #KoniecFaworkiDlaSAPD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...