Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

nie moge prowadzić pojazdów


mandziak12

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: mandziak12
UID: 18523
Typ kary: zabrane prawko 
Powód kary: niby powod kary xd
Nick członka administracji nadającego Sylwek
Data nadania kary:  25.12.2023 
Data zakończenia kary: 26.12.2023 
Wyjaśnienie: po pierwsze jechałem prosto od mechanika xd bulletem i policja jechała za fleszem białym i nagle flesz skrecił i policja skreciła  i mnie uderzyła i niby taran frakcji ? 
Coś od siebie: dla mnie jest to zabawne bo kurde taran frakcji wygląda tak ze celowo uderzam w ich samochod a nic takiego nie było wiec no kurde potemm pojechali za mną i zajechali mi droge XD i niezły taran niech ktos oda mi prawko bo zabrane mi zostało nie słusznie.

Edytowane przez mandziak12
zle napisałem admina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
Po 1 kare ZPJ dostałeś za to że staranowałeś nas z całego impetu pewnie po to aby "Pomóc" graczowi który uciekał.
Po 2 nie widziałem aby jaki kolwiek Support/Moderator/Administrator nakładał karę o treści "niby powód kary xd".
Po 3 Apelacja jest napisane tak se inaczej "Na odwal się'' więc apelacje Odrzucam.
Po 4 Jeśli myślisz że kara jest nadana przez to że SAPD cię taranowało wyślij dowód do mnie na Discord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...