Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] Szafirek prośba o zdjęcie kary, ukarany przez .raadix


sapphire69k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Szafirek
UID:  18983
Typ kary: Mute 7 dni 
Powód kary:  [2023-12-27 13:01:32] [Output] : [NOTI] Szafirek został wyciszony przez R4DiX. Powód: Nadmierne prowokowania gracza // Dowod dostarczony administracji.
Nick członka administracji nadającego karę:  R4DiX
Data nadania kary: 27 Grudnia 13:01
Data zakończenia kary:  7 Dni
Wyjaśnienie:  Niesłuszny Mute na 7 dni , Nie stalkowałem LenysyA, Nie Obraziłem go.  Widziałem dowody na discordzie, zbyt słabe by mutować a tym bardziej banować.
Coś od siebie: Mogę się z Lenysyem pogodzić przy Radixie na osobności.

+ Mam ssy i dowody na swoją niewinność... Nikogo nie wyzywałem, żebym muta dostał. 

LenysyA jest przewrażliwiony jakiś + jego koledzy, którzy naprawdę potrafią prowokować. 

LenysyA Potrafi się nimi wysługiwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalismy na pv dc, wrocilem z "lekkiego urlopu" (Tak zwane swieta) Wczoraj dopiero nadalem kare, w dowodach bylo widac ze gracz LenysyA nie chce miec z toba zadnego kontaktu nawet i spotykac sie,

przez 3 dni ponad "trules mu dupe" a sam gracz prosil zebys przestal, dlatego mute jest wiekszy niz standardowo.

Drugim razem przestan jezeli gracz nie chce to nie.

Jedynym warunkiem abym zaakceptowal to przeproszenie @lenysyai zaakceptowanie przeprosin, jezeli nie zaakceptuje bedziesz musial odczekac kare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...