Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN pelor prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Yukino


doswiadczony

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot_20231228-085756_Discord.jpg.3d9961a234fee98fdf96039ded5902e7.jpgNick na serwerze: pelor

UID: 15602

Typ kary:BAN

Powód kary: omijanie bana

Nick członka administracji nadającego karę:R4DIX

Data nadania kary: 2023.12.27

Data zakończenia kary: 2026.09.28

Wyjaśnienie: witam miałem bana do tej samej daty za niby reklamę serwera(nie robił reklamy żadnej) weszłem na serwer mogłem grać normalnie lecz napisałem reporta by się przyznać do tego że mam bana a mogę normalnie grać więc nie wiem jak omijam a propo bana za reklamę to wyglądało to tak że był event a byłem w przchowalni i musiałem zrobić reconnecta bo utknąłem chciałem wyjechać lecz się nie dało (myślałem że auto tam utknie)napisałem reporta napisałem żeby wziął auto do przechowalni lecz byłem głupi bo zamiast się posłuchać by zrobić reconnecta to napisałem na spotted napisałem obrażającą rzecz o administracji cytuje:administracja gorsza niż na 4l.oczywiście to nie prawda i przepraszam za zwyzywanie administracji outrpg

Coś od siebie:mam nadzieję o pozytywnym rozpatrzeniu apelacji i przepraszam administrację.

Screenshot_20231228-083235_Discord.jpg

Edytowane przez doswiadczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...