Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja od muta v2

ownerkaleka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Klekson69
UID: 19961
Typ kary: MUTE
Powód kary: Podawanie danych członka administracji
Nick członka administracji nadającego karę: @kruczysucik
Data nadania kary: 12:13:31
Data zakończenia kary: 31.01.2024
Wyjaśnienie: Witam wchodząc na serwer napisałem imię pewnej osoby z administracji co wpłyneło znacznie na sytuację i zostałem ukarany mutem na 14 dni za leak imienia członka administracji chciałbym uwzględnić moję usprawiedliwienie w tej sytuacji iż imie danej osoby można wielokrotnie zobaczyć czy to w rekrutacji do frakcji lub outmusic przez co nie jest to leak lecz po prostu imie jeżeli dana osoba nie życzy podawania swojego imienia to mogła by to napisać lub wyjaśnić ze mną i taka sytuacja by wcale nie miała miejsca wiadomość została wysłana tak że gracze sami nie wiedzą o kogo chodziło więc jest to kolejny powód że kara została nadana niesłusznie Cos Od siebie: Przepraszam za sytuację która miała dzisiaj jestem nowym graczem i nie zdałem sobię sprawy z tego że za podanie imienia jakiejś osoby jest uznawane za leak skoro możemy wielokrotnie zobaczyć w rekrutacjach + chciałbym dodać , że w frakcjach innych jest wymagane imię jeżeli gracz nie chce podawać imienia nie ma prawa go podawać ponieważ obowiązuje RODO.
Coś od siebie: Sądzę , że powinienem zostać potraktowany łagodnie ponieważ nie zdałem sobie sprawy z tego że podanie imienia kogoś z administracji jest mut. Każdy popełnia w życiu chociaż 1 błąd. Proszę o nie odrzucanie apelacji jak wiatr w ogień i o odczytanie do końca i odpisanie pod spodem co będzie dalej.

Edytowane przez ownerkaleka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...