Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do szkółki OutMusic 24/7 Maj 2024.


samoolocik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Gloudy
Nick Discord+Tag:gloudy_v2
Imię (Niewymagane):Janek
Ile masz lat?:14
UID:18117
Godziny(ss):image.png.ac5d1b3aab36ca43f66768cf0f74f4a4.png
Kary(ss):image.thumb.png.ddda5397862fc6acd9a2891918840809.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE):Tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): 4h
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE):Tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE):Nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10):9
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10):8
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE):Tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań):Siema jestem Janek pisze kolejny raz podanie, bo akurat zależy mi na byciu w radiu także co. Lubię motoryzacje, jak i informatykę jestem zadymiarzem i myślę, że poradzę sobie w radiu moją chęć do tego dodaje mi energii, żeby jak najszybciej nauczyć się jak obsługiwać, żeby grać w radiu i dawać miód dla uszu słuchaczy jego!
Dlaczego akurat ty?:Myślę że jak się skupie to poradzę sobie w radiu
Coś od siebie: Mam nadzieje samolocik że moje drugie podanie da ci do myślenia że  na serio mi zależy ;3
Edytowane przez gloudy.
małe poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Davis (WujaDavis w grze)
Nick Discord+Tag:  davisofficial
Imię (Niewymagane): Grzegorz
Ile masz lat?: 29
UID: 21160
Godziny(ss):  mta-screen_2024-03-09_19-51-46.thumb.png.75560eedffab03c95241080f6b649e9f.png
Kary(ss):mta-screen_2024-03-09_19-51-09.thumb.png.70eb6ad5582efba234a71961f5d2f0c2.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): Tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): Dużo zależy od mojej pracy, ale myślę, że 4h +
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE):  Tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): Tak
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 9
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 9 
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): Nie
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Siemanko! Mam na imię Grzegorz, mam 29 (w lipcu) lat i pochodzę z małej wioski niedaleko Leszna w woj. wielkopolskim. Na co dzień pracuję jako serwisant maszyn i urządzeń CNC w fabryce wytwarzającej podzespoły do pomp oraz elektrowni wiatrowych. Po godzinach strażak OSP i DJ na "emeryturze"
Dlaczego akurat ty?: Ciężko tak naprawdę stwierdzić dlaczego mielibyście wybrać moją osobę. Na chwilę obecną jest więcej minusów niż plusów, ponieważ jestem nowy na serwerze, mam mało godzin co mija się z akceptacją mojego podania, jednak jestem osobą upartą w dążeniu do swojego celu i chcę spróbować . Traktuję DJ jako odskocznię od codziennego życia i czerpię radość z tego, że mogę porozmawiać i zintegrować się z graczami. Co za tym idzie, jestem osobą komunikatywną i szybko nawiązuję kontakty. Jeśli chodzi o plusy to mam duże doświadczenie jeśli chodzi o DJ oraz prezenterkę radiową co mogłoby się przełożyć na przekaz wiedzy młodszym prezenterom. Jeśli chodzi o muzykę to specjalizuje się w muzyce klubowej (house, trance, dance, vixa, HU ) 
Coś od siebie:  Pozdrawiam i czekam na akceptację  podania "Niech moc, będzie z Wami!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Gloudy
Nick Discord+Tag: gloudy_v2
Imię (Niewymagane):Janek
Ile masz lat?:14
UID:18117
Godziny(ss):image.thumb.png.e219a54febb0303608913bedfcd80041.png
Kary(ss):image.thumb.png.7dfd9e1548a9d365727c8a7632a53c4a.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): Samolot znasz mój głos to już twój wybór¯\_(ツ)_/¯ 
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu):2-3h
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE):Tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE):Jeszcze nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10):9
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10):8
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE):Najwyraźniej
Coś o sobie(minimum 3 zdań):Hej, mam na imię Janek pochodzę z małego miasta z Podkarpacia. Interesuję się informatyką i motoryzacją to już jest moje 3 podanie na tę posadę i samolocik powiedział napisz jeszcze raz to pisze xD. Mam nadzieję, że tym razem będę siedział na radiu.
Dlaczego akurat ty?: Jestem na siłach i czuje że mogę sobie poradzić w tym radiu!
Coś od siebie: No pozdrawiam out music
Edytowane przez gloudy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nick: Klakson99
Nick Discord+Tag: Klakson99
Imię (Niewymagane): Filip
Ile masz lat?: 14
UID: 19843
Godziny(ss):
Kary(ss):
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): po części tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): postaram się mniej więcej 3h dziennie
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): Tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): Byłem na staż
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 7,5/10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 9/10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): chyba tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Nazywam się Filip mam 14 lat i interesuję się motoryzacją głównie KTM/Super Moto. W wolnym czasie lubie też porysować gram w MTA. I jestem otwarty na nowe doświadczenia 
Dlaczego akurat ty?: ponieważ chciał bym spróbować swoich sił jako prezenter radiowy.
Coś od siebie: To tyle na temat mnie! Jestem otwarty na nowe wyzwania i zawsze chętny do nauki czegoś nowego. Byłem już na posadzie staż ale zostałem wydalony z powodu zerowej aktywności i nie podejście do egzaminu teraz to się zmieni będę aktywny wykonam obowiązki które na mnie nałożycie i prosze o rozpatrzenie tego pozytywnie bo chciałbym powrócić. Mam nadzieję, że będę mógł pomóc w rozwoju szkółki OutMusic 🙂                                                                                                                                                                         image.thumb.png.b138f7e01d0d7f0a9e78dc452a2647de.pngimage.thumb.png.a1c85f753c38d84dd566ac56a4208e9a.pngza swoje kary bardzo mocno przepraszam i obiecuje się z nich na pewno poprawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • samoolocik zmienił(a) tytuł na Rekrutacja do szkółki OutMusic 24/7 Marzec 2024
Nick:
Nick Discord+Tag: c1chy_czuowiek
Imię (Niewymagane): Mikołaj
Ile masz lat?: 14
UID: 97158
Godziny(ss):image.png.da1ea81d1539ffe2c9049239fd8d9c2f.png
Kary(ss):image.thumb.png.5c8ecaaad00915494a3d5b6395e2c9e0.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): Przechodze ją.
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): przynajmniej 40 minut tak myśle
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): Tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): Nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 9/10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 9/10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): 50/50
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Siemka, jestem Mikołaj i mam kreatywny mózg. Interesuje mnie muzyka typu  oldschool rap, phonk i remix'y iż używałem ich często do swoich filmów. Jestem osobą, która lubi być w towarzystwie innych i jest otwarta na nowe znajomości.
Dlaczego akurat ty?: Myśle, że bycie w OutMusic to będzie ciekawa przygoda. Nie bedę puszczał żadnego kawałka, którego nie sprawdze. Dla mnie muzyka ma być ruchliwa pod względem chęci słuchania. Nie chce zanudzać ludzi i chce by się dobrze bawili w tym co robią w danym czasie.
Coś od siebie: Miłego wieczoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: komet6
Nick Discord+Tag: @komet77
Imię (Niewymagane): Tomek
Ile masz lat?: 15
UID: 14397
Godziny(ss): 

image.png.4f7d90e5cc7e770dd790283c0940812d.png
Kary(ss): (Jeśli chodzi o te warny za kulture to przez przypadek mi sie mikro odpalało a ja sobie tak pod nosem czasami lubie pogadać)
image.thumb.png.deb1d9123f0e90bd8541d6fe67574f84.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): Tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): 4-6h
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): Tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): Nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 9
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 9
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): Tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Na serwerze gram od ponad roku, ale zrobiłem nie dawno dłuższą przerwę, ogólnie interesuję się boksem i koszykówką, i to w sumie chyba tyle 🙂
Dlaczego akurat ty?: No bo nie oszukujmy się, praktycznie cały czas na radiu nikogo nie ma, a ja zawsze w wolnym czasię bym prowadził audycję i organizował jakieś fajne konkursy.
Coś od siebie: Pozdrawiam, mam nadzięję że się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • samoolocik zmienił(a) tytuł na Rekrutacja do szkółki OutMusic 24/7 Kwiecień 2024.
Nick:  Aksiu
Nick Discord+Tag: hubikson_2
Imię (Niewymagane):
Ile masz lat?: 14
UID: 13056 
Godziny(ss):
Kary(ss):
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE):  Przechodzę ale ludzie mi mówią że brzmię na 14,5 lat.
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): Dużo nawet cały dzień.
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): Tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): Nie.
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10):   9/10image.thumb.png.2a36cc3aae48ae442dd5b3456c16f081.pngimage.thumb.png.484a6de0a08c4fbe8de991aace2f0dd2.png
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 8/10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): Tak 
Coś o sobie(minimum 3 zdań):Witam serdecznie mam lat 14  lat, i zamieszkuję tereny województwa Łódzkiego . Jestem osobą pomocną, spokojną, i nie stwarzam problemów. Moje zainteresowania to: Gry Komputerowe, Muzyka oraz Piłka Nożna. Jestem osobą uczciwą, co oznacza że jestem osobą kulturalną wobec ludzi. Chętnie poznam nowe osoby, jestem osobą która lubi poznawać nowych ludzi. Traktuje każdego równo, nie ważne jaką ma orientacje,kolor skóry,czy też kraj. Jestem osobą lojalną wobec każdego, i nigdy w życiu nie kłamie na temat kogoś innego tylko dlatego, że ta osoba mnie zdenerwowała bądź czy też obgadywała. Jestem typem człowieka, który ma wywalone na opinie innych ludzi na mój temat. Lubię wyjść ze znajomymi na dwór, i na gula do biedronki. Jestem wyrozumiały, stosuje się do regulaminów które mnie obowiązują. Jestem porządnym obywatelem, nie wchodzę innym osobą w sprzeczki, i nie pakuje się w kłopoty. Stosuje się do poleceń wyższej rangi, jak i mam dystans do siebie, co oznacza, że się od razu nie obrażam po jakimś wyzwisku.
Dlaczego akurat ty?: Ponieważ bym chciał  spróbować nowych sił w takim czymś jak radio. Nigdy jakoś mnie do tego nie zachęcało ale mnie teraz jakoś to zaciekawiło więc bym chciał spróbować.
Coś od siebie: Miłego dnia oraz, myślę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania bo mi na tym zależy.
Edytowane przez _asian.jeff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Januszek3K
Nick Discord+Tag: januszek3k
Imię (Niewymagane): Szymon
Ile masz lat?: 14 (liczę na wyjątek)
UID:17482
Godziny(ss):image.thumb.png.de68d007b730e28511be6f51a2c80c8e.png
Kary(ss):image.thumb.png.3611472bf8e0af71e0d74949382a9d26.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): z 7-8 Godz
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE):  nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 8/10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 8/10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): tak 
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Witam jestem Szymon mam 14 lat, lubię śpiewać i zajmować się motoryzacja. Jak byłem mały to lubiałem śpiewać i rysować. Lubię pomagać osobom i uberować. Moja pasja to granie i bawienie się z kotem i psem.
Dlaczego akurat ty?: Jestem osobą kulturalną może nie zawsze ale staram się być grzeczny. No i też chcę spróbować coś nowego. 
Coś od siebie: Mam nadzieje  że się  dostane. Pozdrawiam całą ekipe OutMusic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, januszek3k napisał:
Nick: Januszek3K
Nick Discord+Tag: januszek3k
Imię (Niewymagane): Szymon
Ile masz lat?: 14 (liczę na wyjątek)
UID:17482
Godziny(ss):image.thumb.png.de68d007b730e28511be6f51a2c80c8e.png
Kary(ss):image.thumb.png.3611472bf8e0af71e0d74949382a9d26.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): z 7-8 Godz
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE):  nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 8/10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 8/10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): tak 
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Witam jestem Szymon mam 14 lat, lubię śpiewać i zajmować się motoryzacja. Jak byłem mały to lubiałem śpiewać i rysować. Lubię pomagać osobom i uberować. Moja pasja to granie i bawienie się z kotem i psem.
Dlaczego akurat ty?: Jestem osobą kulturalną może nie zawsze ale staram się być grzeczny. No i też chcę spróbować coś nowego. 
Coś od siebie: Mam nadzieje  że się  dostane. Pozdrawiam całą ekipe OutMusic

@januszek3k Twoje podaje zostaje rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się po range na discordzie.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór:
Nick: NormanWtykson
Nick Discord+Tag: normanwtykson (nie mam tagu)
Imię (Niewymagane): Bartłomiej
Ile masz lat?: 21
UID: 21008
Godziny(ss):  Zrzutekranu2024-04-13232837.png.7ed15f4a8b894c85c9c061d3ffe14366.png
Kary(ss):Zrzutekranu2024-04-13232852.thumb.png.5dea9efc7e9379adc9f598d3a2c96c06.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): 40
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE):  tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 9/10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 10/10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Na codzień zajmuje się hobbistycznie produkcją podkładów muzycznych. Interesuje się służbami mundurowymi, ale najbardziej wojskiem. Lubię spędzać czas ze znajomymi na zewnątrz, ale tak samo lubię grać na outcie.
Dlaczego akurat ty?: Lubie sobie klikać na tym serwisie, ale ostatnio bardzo chciałbym dołączyć do jakiejś frakcji. Z racji tego, że moim hobby jest produkcja beatów (jeden nawet kupił nitrozyniak i nagrał nutke :D) czyli ogólnie muzyka, chciałbym robić coś z nią związanego, czyli w tym przypadku na audycji outmusic.
Coś od siebie: Co tu dużo pisać, mam nadzieję, że moja kandydatura zostanie rozpatrzona pozytywnie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kubson1
Nick Discord+Tag: kubsoneeq
Imię (Niewymagane): Jakub
Ile masz lat?: 16
UID: 4488
Godziny(ss):image.thumb.png.9bc011a715745075b74e89da85520a29.png
Kary(ss): (prosiłbym o nie zwracanie uwagi na muta ponieważ został on mi nadany przypadkiem)
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): Tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): Tyle ile będzie potrzebne
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): Tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): Tak
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 8/10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 8,5/10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): Tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Witam mam na imie Jakub pochodze z wojewódstwa Świętokrzyskiego mam 16 lat byłem już raz w radiu lecz niestty dostałem lote przez to ze 3 razy zapomniałem dołączyć na kanał głosowy podczas prowadzenia audycji  było to 10.06.2023 więc juz troche czasu minęło na codzień interesuje się komputerami oraz trochę samochodami 
Dlaczego akurat ty?: ponieważ juz kieyś byłem w radiu i nie było tak źle ponieważ nie było na mnie żadnych skarg ani nic z tych więc cos niecoś potrafię. Będę w stanie zapewnić na codzień nową i ciekawą muzykę ostatnio jak byłem w radiu posiadałem dosyć dużą bibliotekę piosenek która z dnia na dzień się powiększała niestety było to na starym komputerze i straciłem tą bibliotekę
Coś od siebie: mam nadzieje że się dostanę oraz postaram się nie zawieść nikogo
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kubx
Nick Discord+Tag: kubx7
Imię (Niewymagane): Kuba
Ile masz lat? : 15
UID:12194
Godziny(ss): image.thumb.png.5c4d3419e57cfdac4ee4165c20b3e02b.png
Kary(ss):image.thumb.png.9cbdda990be30da52ad6ec3fb141194b.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): ta
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): 3 chyba 
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): ta
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE):nie 
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 7
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10):8
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): ta
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Witam ma na imię Kuba gram ns od  ponad roku oraz wiem o serwerze dużo  wiecej mi sie nie chce pisac 😕
 
Dlaczego akurat ty?: bo chce doświadczyc czegos nowego ns 
Coś od siebie: czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: GrzesiuDDR
Nick Discord+Tag: grzesiu2212
Imię (Niewymagane): Grzesiu
Ile masz lat?: 19
UID: 10043
Godziny(ss): image.png.d70799fa26c66e465829554e98ab4bc7.png
Kary(ss):image.thumb.png.d2dcce5988d0717a626f102f90e9e65d.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): TAK
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): 15 godzin
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): NIE
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): NIE
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 7
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): Tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań):Ciekawi mnie jak wyglada praca prezentera dlatego postanowilem sprowboac napisac podanie
Dlaczego akurat ty?: Mysle ze mam predyspozycje posiadam mutacje jestem w miare ogarniety oraz posiadam dobre relacje z graczami
Coś od siebie: mam nadzieje ze sie dostane...
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Bober21
Nick Discord+Tag:bober_2114
Imię (Niewymagane):
Ile masz lat?:16
UID:18988
Godziny(ss):
Kary(ss):
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE):TAK
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu):5
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE):tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE):tak
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10):10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10):10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE):tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań):Siema ogólnie jestem Bober gram na serwerze od tamtego roku byłem juz raz w radiu ale samolocik kazał mi pisac podanie takto to tyle siema 
Dlaczego akurat ty?:Byłem juz raz w radiu i mysle ze dam rade po raz drugi
Coś od siebie: pozdrawiam wszystkich siena

Zrzut ekranu 2024-04-16 193117.png

Zrzut ekranu 2024-04-16 193141.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • samoolocik zmienił(a) tytuł na Rekrutacja do szkółki OutMusic 24/7 Maj 2024.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...