Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do szkółki OutMusic 24/7 Maj 2024.


samoolocik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kbf
Nick Discord+Tag: kbf01
Imię (Niewymagane):
Ile masz lat?: 18
UID: 17938
Godziny(ss): image.png.3770f8766695d61a4f3b611b0bbc77ab.png
Kary(ss): image.thumb.png.56aefb562c8d03c3c88e8d7be2e1e66d.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): Tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): 4-5h
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): Tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): Tak
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 10/10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 10/10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): Tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Lubię  sport oraz motoryzacje ,gry wojenne na serwerze nie gram ostatnio często ale akurat mam więcej czasu więc postanowiłem wrócić. 
Dlaczego akurat ty?: Ponieważ byłem już w radio i wiem co z czym.
Coś od siebie: Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Klakson99
Nick Discord+Tag: Klakson99
Imię (Niewymagane): Filip
Ile masz lat?: 14 
UID: 19843
Godziny(ss):
Kary(ss):
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): poczęści TAK
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): 2h
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): TAK
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): NIE
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10):8
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 9
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): wmiare
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Mam na imie Filip pochodze z małej miejscowości nieopodal Warszawy o nazwie mława. Na codzień gram w gry typu MTA,bouisness tour. Moją pasją jest SUPERMOTO/KTM. Gdy mam czsas lubię też porysować.
Dlaczego akurat ty?: Bo chiałbym robić audycje tak jak Komar.
Coś od siebie: Mam nadziejie że się dostane. image.png.24848e3379b18dc90e0e190d2216f0fd.pngimage.thumb.png.e46694d1d26842c13aedf8063d491c3e.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: wdowiaak

Nick Discord+Tag: wdowiaak

Imię (Niewymagane): Michał

Ile masz lat?:14

UID:18116

Godziny(ss):na bocie dc wysle tutaj screen bo serv nie dziala

Kary(ss):potem podesle

Posiadasz mutacje? (TAK/NIE):tak

Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu):tyle ile wymaga norma 

Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE):tak

Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE):nie

Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10):8

Jak oceniasz swoją ortografie (0/10):9

Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE):tak

Coś o sobie(minimum 3 zdań): Siemka mam na imie michał interesuje sie motoryzacją. Na serwerze outmta gram od dobrych kilku miesięcy.

Dlaczego akurat ty?: Chce spróbować czegoś nowego sprawiać ludziom miłą atmosferę i prowadzic audycje.

Coś od siebie: Mam nadzieje że sie przyjme w roli prezentera.IMG_1645.jpeg.22538513bcdce3857e69645a7a4d9a1b.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: konicza
Nick Discord+Tag: konicza,
Imię (Niewymagane): Alana
Ile masz lat?:13 (liczę na wyjątek)
UID:21039
Godziny(ss):image.png.9f3d24e1f47525da2ae1fbf23af32668.png
Kary(ss):image.thumb.png.b3ee74765bc7468fc6d16176f6651daa.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): nie
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): mogę dużo czasu poświęcic
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 7/10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 6/10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań):Jestem Osobą Spokojną, zafascynowaną światem kryminologii i kryminalistyki. Są to obszary, które nie tylko pobudzają moją ciekawość, ale również inspirują do zgłębiania tajemnic ludzkiej psychiki oraz mechanizmów działania przestępców. Moja pasja do tych tematów sprawia, że chciałbym wnosić do radia na serwerze OUTRPG, dzieląc się wiedzą i dyskutując na temat zagadnień kryminalnych oraz analizując najnowsze doniesienia z dziedziny. Liczę, że moja obecność w zespole przyniesie zarówno wartość edukacyjną, jak i rozrywkową dla słuchaczy.
Dlaczego akurat ty?:Akurat ja jestem odpowiednią osobą do tej roli, ponieważ moja pasja do kryminologii i kryminalistyki jest głęboko zakorzeniona i nieustannie rozwijana. Mam solidną wiedzę na temat różnorodnych zagadnień z tych dziedzin oraz umiejętność przystępnej prezentacji tych informacji. Dodatkowo, moja natura spokojna sprawia, że potrafię zachować opanowanie nawet w trudnych sytuacjach, co jest istotne podczas prowadzenia audycji radiowych. Jestem też otwarty/a na współpracę z innymi pasjonatami tematyki kryminalnej, co pozwoli nam stworzyć dynamiczną i interesującą dla słuchaczy atmosferę na antenie OUTRPG.
Coś od siebie: 

Ponadto, moja determinacja i zaangażowanie w każdy projekt, który podejmuję, sprawiają, że zawsze stawiam sobie wysokie standardy działania. Jestem otwarty/a na nowe wyzwania i chętnie uczę się od innych, co pozwoli mi rozwijać się w roli prezentera/prezenterki radiowego na serwerze OUTRPG. Moją dodatkową zaletą jest umiejętność szybkiego przyswajania informacji oraz elastyczność w adaptacji do zmieniających się sytuacji, co pozwoli mi skutecznie reagować na różnorodne tematy i wydarzenia, które będą poruszane na antenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: kamil23
Nick Discord+Tag:  kamillachowicz
Imię (Niewymagane): kamil
Ile masz lat?: 26
UID:  269
Godziny(ss):   https://imgur.com/a/rvwyXVc
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE):  tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu):   5 h
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10):10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań): siema mama na imie kamil itersujes sie sportem gram i samohodami sie teresujes sie imuzykom
Dlaczego akurat ty?:  dam sobie rade zycze milego dnia wam 
Coś od siebie:   licze na napozytwwne rospaczenie 
image.png.f79ddd5bfed79bb3b9d360299066d13c.png
Edytowane przez kamillachowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • samoolocik zmienił(a) tytuł na Rekrutacja do szkółki OutMusic 24/7 Maj 2024.
Nick:stitch
Nick Discord+Tag:stitch2115
Imię (Niewymagane):Mikołaj
Ile masz lat?:14 ale samolocik napisał że mam git głos
UID:7058
Godziny(ss):62 ale nadrobie to bo teraz zaczołem więcej grać bo miałem przerwe
Kary(ss):image.thumb.png.7725f6a346b5fca32c810ef469ddee9a.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE):Tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): 4/5
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE):Tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE):Nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10):Jestem Kulturalny nie wyzywam graczy nawet jeśli osoba trzecia walnie mi w auto w takiej sytuacji przepraszamy się nawzajem
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10):9/10 rzadko się zdarza 
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE):Tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań):

cześć, jestem Mikołaj. Mam 14 lat i mieszkam w Woj. Dolnośląskim, Interesuję się muzyką, piłką nożną i wędkarstwem. Gram czasami na gitarze ale mi to mało wychodzi a normalnie to lubię sobie pograć w Mta i inne gry na ps4 i pc. Moją ulubioną drużyną piłkarską jest Real Madryt. Lubię wędkować na prywatnych stawach lub komercyjnych ,Jestem osobą towarzyską i otwartą. Lubię poznawać nowych ludzi i słuchać muzyki i mam różny gust muzyczny, więc każdy będzie się dobrze bawił przy moich piosenkach na transmisji OutMiusic
 

Dlaczego akurat ty?: Mam dużo fajnych pomysłów na piosenki wiec myślę że słuchacze nie będą wpisywać /Streammode lub jeździć bez radia OutMiusic
Coś od siebie: Mam nadzieje że podanie zostanie przyjęte 🙂 dzięki za szanse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Davis (WujaDavis w grze)
Nick Discord+Tag:  davisofficial
Imię (Niewymagane): Grzegorz
Ile masz lat?: 29
UID: 21160
Godziny(ss):  mta-screen_2024-05-06_17-18-19.thumb.png.fd4c24002740e7a2ef5735376ac11d85.png
Kary(ss):mta-screen_2024-05-06_17-18-22.thumb.png.bcd0e721861bb2b2951630282edb68cf.png
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): Tak
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): Dużo zależy od mojej pracy, ale myślę, że 4h +
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE):  Tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): Tak
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 9
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 9 
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): Nie
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Siemanko! Mam na imię Grzegorz, mam 29 (w lipcu) lat i pochodzę z małej wioski niedaleko Leszna w woj. wielkopolskim. Na co dzień pracuję jako serwisant maszyn i urządzeń CNC w fabryce wytwarzającej podzespoły do pomp oraz elektrowni wiatrowych. Po godzinach strażak OSP i DJ na "emeryturze"
Dlaczego akurat ty?: Ciężko tak naprawdę stwierdzić dlaczego mielibyście wybrać moją osobę. Na chwilę obecną jest więcej minusów niż plusów, ponieważ jestem nowy na serwerze, mam mało godzin co mija się z akceptacją mojego podania, jednak jestem osobą upartą w dążeniu do swojego celu i chcę spróbować . Traktuję DJ jako odskocznię od codziennego życia i czerpię radość z tego, że mogę porozmawiać i zintegrować się z graczami. Co za tym idzie, jestem osobą komunikatywną i szybko nawiązuję kontakty. Jeśli chodzi o plusy to mam duże doświadczenie jeśli chodzi o DJ oraz prezenterkę radiową co mogłoby się przełożyć na przekaz wiedzy młodszym prezenterom. Jeśli chodzi o muzykę to specjalizuje się w muzyce klubowej (house, trance, dance, vixa, HU ) 
Coś od siebie:  Pozdrawiam i czekam na akceptację  podania "Niech moc, będzie z Wami!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Mazurrr
Nick Discord+Tag: Mazurrr/mazurrr_777
Imię (Niewymagane): Michał
Ile masz lat?: 16
UID: 12886
Godziny(ss):
Kary(ss):
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE): ta
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu): 3-6h
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE): tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE): Nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10): 8/10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10): 8/10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE): Tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań): Jestem Michał interesuje się piłką nożną, koszykówką i motoryzacją taką jak quady crossy skutery sporo gram już na OutRPG i też chciałbym spróbować czegoś nowego
Dlaczego akurat ty?: Spróbować chcę
Coś od siebie: pozdro obraz.thumb.png.34c522b02a2d50e1c9c775cf50176267.pngobraz.thumb.png.6f072cd256c9662aac0284e9d0c03d80.png
image.png.f79ddd5bfed79bb3b9d360299066d13c.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:zurek_69_
Nick Discord+Tag:dańionek
Imię (Niewymagane):igor jakubowski
Ile masz lat?:14
UID:17692
Godziny(ss):16/18
Kary(ss):
Posiadasz mutacje? (TAK/NIE):nie 
Ile tygodniowo czasu możesz poświęcić na radio? (W tygodniu):6h moze 8h
Czy dołączyłeś/aś na discorda OutMusic? (TAK/NIE):tak
Czy byłeś na takiej posadzie (TAK/NIE):nie
Jak oceniasz swoją kulturę osobistą (0/10):7/10
Jak oceniasz swoją ortografie (0/10):5/10
Czy spełniasz wymagania (TAK/NIE):tak
Coś o sobie(minimum 3 zdań):jestem gruby, nie mam mutacji bo mialem operacje, i mam psa 
Dlaczego akurat ty?:bo jestem z dani
Coś od siebie: jestem czasami mily image.thumb.png.33547dd43bd3a37195e1f81ac9c95d83.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...