Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Funky prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8 ((Sprawdzić 10/03/2024r.)


funky2137

Rekomendowane odpowiedzi

Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) ban
UID:
10987
Powód kary: dziwne transakcje z dp
Nick członka administracji nadającego karę: legendarymanv8
Data nadania kary: 2024-4-11
Data zakończenia kary: 2026-11-6
Wyjaśnienie: Witam, na wstępie chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuacje ponieważ wiem iż wykorzystywanie błędów serwera(szczególnie takich) nie jest na miejscu i dobrze wiedziałem z czym to może się wiązać. Jeśli chodzi o bugowanie punktów to sprawa wygląda tak iż znalazłem sposób na "szybki dorobek" ponieważ po zakupie pewnej posiadłości znalazłem bardzo sporą ilość punktów premium w sejfie i zapaliła mi się lampka w głowie że jakoś da się to dublować no i się nie myliłem poniewaz po szybkim przemyśleniu doszedłem do błędu który wykorzystałem. Obiecuje zmiane. Nie przekazywałem NIKOMU informacji na ten temat.
Coś od siebie: Przepraszam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. ZAPEWNIAM że następne tego typu błędy będę zgłaszać do administracji. Dodam też że bardzo lubie wasz serwerek i granie na nim sprawia mi przyjemność i satysfakcje z takiego małego już sentymentu.

Edytowane przez legendarymanv8
przemyslalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

@legendarymanv8

Swoje konto Diamond (legalne) miałem na 14 dni, konto dostałem od zegarmistrza który czynnie sobie śmiga na outrpg bo ja wróciłem po kilku dobrych miesiącach a z racji tego że się znamy to zarzucił mi 14d. Nielegalnie dodałem (chyba) 7 dni. 

Edytowane przez funky2137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • legendarymanv8 zmienił(a) tytuł na [BAN] Funky prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8 ((Sprawdzić 10/03/2024r.)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...