Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na marcel9559 oraz Mati_RDM


ddyhory

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Maciek
Nick Oskarżonego: marcel9559 oraz Mati_RDM
Powód Skargi: Okradnięcie sejfu z wartościowych rzeczy po czym opuszczenie organizacji bez poinformowania.
Data I Godzina Zdarzenia: 04.03.2024
Opis całej sytuacji: Patrzę na listę członków i patrzę że nie marcela9559 w organizacji ale Mati_RDM wtedy jeszcze był na dc, wchodzę na serwer i patrzę listę członków w organizacji i nie ma ich w org. Wchodzę do bazy i patrzę że nie ma rzeczy np: całej amunicji do broni, parę broni ( były tam chyba  z dwie mp5 i jedno hk ), laptop do krypto, i chyba jeszcze huntlej rc. Potem wyrzuciłem Matiego z dc i wpisałem ich na dc przestępczych na cooldwon.
Coś od siebie: Ostatnio zostało dodane logi do przedmiotów i ich historia więc mam nadzieje że oni za kradnięcie rzeczy dostaną nauczkę oraz może odzyskam moje rzeczy. Pozdrawiam.
Dowód! (Wymagane!):
image.png.05a29eadd64d6eb59f5c25afa5127092.pngimage.png.cae9f4b0b04b11ba4ea2e5db2431f244.pngimage.thumb.png.da3840bc09717f1f72761afc60797f42.png
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):image.png.0cdc3cf61f32815dede780c86572b1c0.pngimage.thumb.png.c2b39ce0cb601fb3085d1f30fa738c44.png

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mar.cel9559 napisał:

chłopie po 15 min skrolowania mogłeś zobaczyc amo do hk 416 i gloka 19 i mp5 co moglismy wziąść " ( były tam chyba  z dwie mp5 i jedno hk )" była jedna 70% o hk i huntlej rc to chyba ci sie śniło że było 

Czyli przyznajesz się do kradzieży w organizacji?

@mateks06Wypowiedz się na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mar.cel9559 napisał:

chłopie po 15 min skrolowania mogłeś zobaczyc amo do hk 416 i gloka 19 i mp5 co moglismy wziąść " ( były tam chyba  z dwie mp5 i jedno hk )" była jedna 70% o hk i huntlej rc to chyba ci sie śniło że było 

nie pierdol że nie było bo w logach da się wszystko sprawdzić a był tam huntley plus do niego google j jeszcze hk

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ddyhory no niestety wedle twojego regulaminu mogli legalnie wziąć amunicję do broni, broń równie dobrze mogli też wziąć ponieważ aktualna im się skończyła (Ale tego nie masz w regulaminie).
Jeżeli odeszliby w ten sam dzień co przyszli do organizacji to mógłbym to podciągnąć pod kradzież a tak to niestety nic nie mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...