Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rodak apelacja o nick podczas statusu RP.


_rodak_

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Rodak

-UID: 12548

-Wiek RP: 24

-Wykształcenie: skonczył mundurówkę 

-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Bill ma bzika na punkcie aut, próbował kiedys zainwestować lecz mu nie wyszło. Bill jest przeciętnym polakiem łapał się każdej możliwej pracy....... bedize robić wszystko zeby  mieć stabilnośc finansową i osiągnąć sukces! Jak miał kilka miesiecy jego stary uciekł po mleko została mu tylko mama.

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): postac  wysłała podanie do sasd i mam nadzieje ze przyjmą. Postac jest własciwie odwzorowaniem mnie z IRL co oznacza ze nie, tworze jakiejs drugiej osobowasci tylko postępuje tak jak bym postąpił w prawdziwym życiu. a oto kiulka przymiotników opisująca moją osobowaść,  bill jest leniwy i nie lubi cięzko pracowac, liczy na szybki zyzk, lecz kiedy ustanowi sobie cel bediz epracowac tak długo aby dązyc do tego celu.

-Jaka jest twoja definicja RP: Przedewszystkim jest to odgrywanie ról z irl ale jest to tez dobra zabawa....

-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Bill Songrid

Edytowane przez _rodak_
Nie dodałem szablonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • _rodak_ zmienił(a) tytuł na Rodak apelacja o nick podczas statusu RP.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...