Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] MarleJek Prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Blancii ((Sprawdzić 08/04/2024))


marlejekk

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Nick na serwerze: MarleJek
    UID: 11
    Typ kary: BAN Powód kary: Podjerzane transakcje, wyjaśnij na forum//legendarymanv8
    Nick członka administracji nadającego karę: @blancii
    Data nadania kary: 2023.06.03 - 22:11:51 (godzina +/-)
    Data zakończenia kary: 2026.11.30 - 22:11:51
    Wyjaśnienie: Tak jak wyjaśniałem na discordzie z @legendarymanv8, kupiłem tego Sultana id 399 za 40zł PSC + te 100,000$ oraz Hulajnogę elektryczną. Przepraszam za całą sytuację, a całość wyjaśnienia wysyłam w screenshocie. 

Zrzut ekranu 2024-03-07 205812.png

Edytowane przez legendarymanv8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, legendarymanv8 napisał:

@marlejekk warunkiem UnBana będzie zwrot pojazdu bezpośrednio do mnie, a także opłacenie kary finansowej w postaci 10.000.000$ do Guardiana na UID 4769, aby przelać pieniądze skorzystaj z komendy /uidprzelej (UID) (Kwota)
Zgadzasz się na taki warunek?

Zgadzam się na taki warunek, natomiast ile mam czasu na spłatę tej kary? Bo na gotowo nie mam na razie tych pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, legendarymanv8 napisał:

Ile czasu potrzebujesz na uzbieranie takiej ilości gotówki?

Myślę, że nazbieranie + lekkie odkucie się po oddaniu Sultana jak już będę miał co nieco pieniędzy nie zajmie dłużej jak 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, legendarymanv8 napisał:

Mnie nie interesuje twoje odkucie się po oddaniu sultana.
Daj rzeczywisty czas ile potrzebujesz na oddanie sultana.

No zależy ile czasu zajmie sprzedaż sultana i czy oferta bedzie w gotówce czy trade, wiec myślę że z miesiąc czasu powinno wystarczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • legendarymanv8 zmienił(a) tytuł na [BAN] MarleJek Prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Blancii ((Sprawdzić 08/04/2024))
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...