Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUT] anetaklepmikotleta prośba o zdjęcie kary, ukarany przez adrian27


hvhuvuhvh

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  anetaklepmikotleta 
UID:  2685
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) mut 
Powód kary:  cbk w strone administracji 
Nick członka administracji nadającego karę:  @adrian27 
Data nadania kary: 09.03.2024 
Data zakończenia kary:  za 3 dni 
Wyjaśnienie: byl skoczek na doherty pojechalem tam i stalem przed radiowozem  policjanta szukalem emotek do machania i klikalem kazda po kolejki {na co mam  dowod} no i jedna z nich to byla emotka sikania jak to zrobilem dostalem tezer od policjanta zamkna mnie w aucie i poszedl sobie stac do medyka napisalem reporty ze bez powodu mnie zamkna a on ze sikam mu do auta pisalem reporty aby ktos mi pomogl bo mam muta i nie moge napisac tlumaczyc ze nic nie zrobilem na co mam dowod a oni pisz skarge bez powodu cie nie wsadzil zaraz cie  uwoln no i konczac nerwy mi nie wytrzymaly napisalem reporta w ktorym pisze zle o adminie bylo to wlasnie spowodowane tym ze ciagle mi pisali pisz   skarge bez powodu ci tego nie zrobil samiast p[rzyjsc i to wyjasnic  kazdy ma swoje granie ja musialem konczyc to jeszcze kicka mi dal i dostalem godzine wiezienia ......... 
Coś od siebie: przyznaje sie do wyzywania poniewaz  to zrobilem  jak pisalem  zrobilem to pod  wplywem nerwa bo dostalem tego  kicka za wiezienie bo kazdy mial gdzies moja sytuacje     przepraszam za to co napisalem  prosze o  zmniejszenie kary obiecuje trzymac sie od frakcji 30 km  i nastepnym razem pilnowac sie co pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...