Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Moderatora LegendaryManV8


therealkocurrr

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Kocurrr 

Nick osoby oskarżonej:  LegendaryManV8 

Powód napisania skargi:  Obraza graczy, faworyzacja swoich funkcjonariuszy - brak reagowania na zachowanie swoich funkcjonariuszy 

Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>  wieczorne 

Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 15.07.2022

Opis sytuacji:  no to tak, zacznijmy że zwyzywał Gracza i nie poniósł konsekwencji, to nie pierwsza i nie ostatnia sytuacja. Oraz Faworyzacja swoich funkcjonariuszy bo jak ja napisałem słowo "Kurwa" to dał mi Warna a jak jego 03 napisał to nic

Dowody: 

Coś od siebie: 

Screenshot_20220716-112037-625.png

Screenshot_20220716-112008-154.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!, Tutaj Ekspert, podlaczam sie do skargi, a nizej wstawiam sytuacje z mojego punktu widzenia, Wieczorem dokładniej z godziny 21 na 22, Przesiadywałem na przesłuchaniu na komendzie, po czym napisania jednego przeklenstwa w kierunku Kocura w formie żartu, Otrzymałem natychamiastowe Zawieszenie Od KSF Na Okres 6h (Od Wedelka vlidera sapd), Osobiscie uwazam, iż legendarny i policja są faworyzowani przez obie strony, Co do pierwszego wysłanego zdjecia w formacie .jpg, Widać jak Legendarny pingujac cala swoja frakcje, oraz pisząc to przy wszystkich frakcjach serwerowych, Rozpoczął ch*jowe reprezentowanie swojej frakcji jako Lider, Chce wspomnieć ze Zawieszenie otrzymałem od samego V Lidera SAPD Wedelka. Który swoją drogą jest Zastepca Przewodniczącego Komisji Spraw Frakcyjnych, **Jezeli ktos potrafi dobrze zrozumiec, dojdzie do wniosku tej wiadomosci w kierunku skargi :)**

**Pozdrawiam** Captain II Ekspert San Andreas Fire Department

image.png.2f40515257e7d15b6d4889c049ca7131.png*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze , za to co pisałem na dc KSF dostałem ukarany , a ten screen z Krzysiem jest już bardzo stary , bo Krzysiek był wtedy na officerze I lub II , i za to też został już dawno ukarany , nie wspomnę jak się wczoraj zachowywałeś na radiu ale ok , zobaczymy co zrobi DXTj , jemu zostawiam podjęcie decyzji , Pozdrawiam @LegendaryManV8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LegendaryManV8 napisał:

Po pierwsze , za to co pisałem na dc KSF dostałem ukarany , a ten screen z Krzysiem jest już bardzo stary , bo Krzysiek był wtedy na officerze I lub II , i za to też został już dawno ukarany , nie wspomnę jak się wczoraj zachowywałeś na radiu ale ok , zobaczymy co zrobi DXTj , jemu zostawiam podjęcie decyzji , Pozdrawiam @LegendaryManV8

Eh, szkoda Gadać, ja za słowo "Skurw*syn" Dostałem 6h Zawieszenie+24h mute na discordzie ksf za sytuacje ktora jest na ssie kocura, A ty jaka kare dostales? pogłaskanie po główce? tez tak uważam, Jeżeli ja za jedno słowo dostałem 6h Zawieszenia, bez możliwosci wytłumaczenia sie, jak to powiedzial wedelek "nie obchodzi mnie to", To czekam aż ty jako lider, Otrzymasz taką samą kare jak ja, Chciałbym zobaczyć jak twój własny zastepca wyciąga w twoim kierunku konsekwencje 🙂

  • Dziękuje 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak , wczoraj chciałem z wami odegrać RP odnośnie składania zeznań , póki byliśmy sami to było ok , a jak przyszedł kocurrr to oboje zaczęliście odwalać , z wami nie warto wogule RP robić jak to robicie na "odwal się " , a podkreśle że jesteś we frakcji więc macie obowiązek odgrywać RP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, LegendaryManV8 napisał:

Powiem ci tak , wczoraj chciałem z wami odegrać RP odnośnie składania zeznań , póki byliśmy sami to było ok , a jak przyszedł kocurrr to oboje zaczęliście odwalać , z wami nie warto wogule RP robić jak to robicie na "odwal się " , a podkreśle że jesteś we frakcji więc macie obowiązek odgrywać RP 

Oczywiscie, najlepiej zamiast przyznac sie do bledu, zwalić na innych, Nikt z nas nie odwalał, jezeli juz to mozna nazwac to odklejką Kocurrra, lecz w dalszym ciagu domagam sie tego co napisałem wyżej 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.07.2022 o 11:53, Eksperciorszef napisał:

Eh, szkoda Gadać, ja za słowo "Skurw*syn" Dostałem 6h Zawieszenie+24h mute na discordzie ksf za sytuacje ktora jest na ssie kocura, A ty jaka kare dostales? pogłaskanie po główce? tez tak uważam, Jeżeli ja za jedno słowo dostałem 6h Zawieszenia, bez możliwosci wytłumaczenia sie, jak to powiedzial wedelek "nie obchodzi mnie to", To czekam aż ty jako lider, Otrzymasz taką samą kare jak ja, Chciałbym zobaczyć jak twój własny zastepca wyciąga w twoim kierunku konsekwencje 🙂

@LegendaryManV8 Został również ukarany mutem na discordzie KSF.

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .garnek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...