Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

block dm mikoooo prosba o zdjecie kary, ukarany przez kaczorrro


nivxz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: mikoooo
UID: 20699
Typ kary: [BLOKADA DM ]
Powód kary:  lamanie zasad na dm 
Nick członka administracji nadającego karę: kaczorrro
Data nadania kary:  18.03.2024
Data zakończenia kary: 23.03.2024
Wyjaśnienie:przepraszam za to ze sie nie zapoznalem zregulaminem moja wina wielka w dodatku przez mnie mozemy trafic na cywilke a niechce tego bo wiem ze zwalilem i karam tez przez to ludzi ktorzy graja w popes za to jest mi bardzo wstyd i nie zamierzam tego wieciej robic prosze o zrozuminie mnie i mojej glupoty 
Coś od siebie:prosze o zdjecie kary i przepraszam za to to bylo nie w mojej intencji i soory za to nagle zajscie tego nie powwino byc tutaj i zamierzam przeprosic osobe ktora przeszukalem 

Edytowane przez nivxz
chcialem zeby to dobrze wygladalo i bylo szczery wobec moich czynow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • nivxz zmienił(a) tytuł na block dm mikoooo prosba o zdjecie kary, ukarany przez kaczorrro

Drogi Graczu, czas oczekiwania przedłużył się przez to, że prawdopodobnie ty oraz twoi znajomi wypisywaliście do mnie abym sprawdził.
Niestety to tylko pogarsza waszą sytuację.
Proszę nie robić tego więcej oraz oczekiwać na werdykt nie wypisując do członka Administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...