Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

prawko mute ban XD


mandziak12

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: MaNdZiAKK
UID: 18523
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE
Powód kary: bk taran
Nick członka administracji nadającego karę: fenix Zelekkk
Data nadania kary: 20.03.2024
Data zakończenia kary: 21.03.2024
Wyjaśnienie: to tak mut słusznie zasłużony poniesłoo mnie taran gracza nie zgadam sie z tym poniewaz byłem pierwszy w mechaniku ustawiony i czekałem na swoją kolei to gracz platka inaczej kasti mi sie wepchał to co ja mam nie walczyc o swoja kolejke ile bede czekał w kooncu na tego mecha XD i jeszcze + prowokacja z jego stroony ale Zellekkk nie dał graczowi platka nic prawka za wpychanie sie w koolejke plus prowokacja nie bede pipą nie bede tu płakał ze mam prawko i muta ale tak sie nie robi bo kurwa jesli widzi ktos z administaracji ze ktos sie wpycha w kolejke daje mu prawko tu tego prawka nie dostał czuje sie oszukany plus prowokacja gdy dostałem prawko to Zellekkk słyszałeś ? z mutem przepraszam administracje Zelkka poniesło mnie gracza nie przeprosze bo co chwile zaczyna sam i druga sprawa Fenix za co ty mi kurwa dajesz bana na 1 dzien i bk czy ja tam kogos obraziłem czy cos napisałem zlego z jego strone nawet jak przeklenstwa tam byly to np nie pisałem całego np kurw@ tak pisałem w reporcie bo kazdy na moim miejscu by sie zdenerwował i fenix gdy widzisz ze report jest przekazany do zellekkk bo napisałem tam to nie przyjmuj reportow albo jak przyjmujesz zobacz dokladnie czy tam jest jakies bk lub obrazanie kogos czuje sie oszukany najbardziej z tym banem a czy mi to sciagniesz Fenix twoja sprawa od ciebie zalezy jestem zażenowany poprostu ta sytuacją tyle odemnie.

Coś od siebie: co mam powiedzieć w takiej sytuacji moge przeprosić jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...