Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] maciuspl prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryMenV8


_6f9_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  maciuspl

UID: 6673
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM): BAN
Powód kary: Włam na radio
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 11.01.2024
Data zakończenia kary: 06.10.2026
Wyjaśnienie: Nie było mnie dawno na serwerze i wgl nie używałem ani programu do radia ani nic związanego z serwerem. Chciałem sobie po prostu odpocząć od grania. Pewnego dnia Samolocik do mnie pisze abym wyszedł z radia (a już wtedy nie grałem na serwerze) ja mu odpisałem że nie ma mnie w domu i że to nie ja. Po tym to ucichło i nagle sobie ostatnio chce wejsc na serwer i patrze mam bana od stycznia. Zdziwiony byłem powodem. Patrze na dc i szukam coś o sobie i jest że pod moim nickiem ktoś sobie urządzał transmisje na radiu. Jak bym chciał takie coś zrobić to bym oczywiście nie pisał apelacji ani nic po prostu bym to zrobił i tak dalej. Na tym serwerze fajnie mi się grało i wgl i bym takiego czegoś nie zrobił temu serwerowi.
Coś od siebie: Kocham administracje i chciałbym unbana bardzo abym mógł kolejne godziny spędzać na kochanym serwerze. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...